cytryna

Soda oczyszczona i cytryna – rewelacyjne połączenie ratujące życie!

Każdy doskonale wie, że cytryna jest korzystna dla zdrowia. Badania wykazały dodatkowo, że wykazuje ona silne właściwości przeciwnowotworowe. Wszystkie owoce cytrusowe mają zdolność do niszczenia komórek rakowych. Dodanie sody do soku cytrynowego dodatkowo normalizuje wartość pH organizmu. Dzięki temu rozprzestrzenianie się nowotworu zostaje zablokowane w zupełnie naturalny sposób.

cytrynaPrzeprowadzono ponad 20 różnych badań dotyczących cytryny. Naukowcy prężnie pracują nad poznaniem wszystkich właściwości tego cytrusa już od lat ’70 ubiegłego stulecia. Wszystkie wyniki pokazały, że owoce cytrusowe są w stanie zniszczyć dwanaście różnych rodzajów komórek nowotworowych, które atakują nasze organizmy. Te wyniki potwierdziła również jedna z największych firm farmaceutycznych. Ich badania także dowiodły, że cytryna hamuje rozwój komórek nowotworowych znacznie lepiej niż chemioterapia!

Pacjenci cierpiący na aktywny proces nowotworowy powinni spożywać dziennie dwie łyżeczki soku z cytryny połączonego z połową łyżeczki sody oczyszczonej. Napój zaleca się pić przed śniadaniem, na pusty jeszcze żołądek. Wówczas przynosi jeszcze lepsze efekty. Do sporządzenia soku koniecznie należy wybrać cytrynę organiczną, ponieważ wykazuje 100% lepsze właściwości niż owoce uprawiane przy pomocy chemikaliów i innych nawozów.

Przeciwdrobnoustrojowe działanie

Cytryna bogata jest w naturalną witaminę C, która jest klasycznym środkiem przeciwbakteryjnym. Doskonale leczy wszelkie infekcje – zarówno te spowodowane atakiem wirusów, jak i grzybów.

Dodatkowo okazuje się również, że cytryna świetnie radzi sobie z usuwaniem pasożytów jelitowych. Regularne spożywanie jej może pomóc w uregulowaniu ciśnienia krwi i zmniejszyć stres.

Komentarze

  1. Wiadomości nie do sprawdzenia, ani udowodnienia.Poza tym trzeba sprawdzać faktyczne badania i nie pisać,że cytryna ma najwięcej witaminy C.Zwykła natka pietruszki ma jej więcej prawie pić razy.

  2. Cytryna z soda – bardziej chodzi o uzasadowienie organizmu, bo w srodowisku zasadowym nowotwory nie rozwijaja sie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *