ból w rękach

Ból w rękach – jak szybko możesz pozbyć się bólu i zapalenia stawów

Ból w rękach moc naturalnych środków zaradczych jest niesamowita. Dziś przedstawimy Wam domowej roboty lek, który został wypróbowany przez jednego z naszych czytelników. Pomaga pozbyć się uporczywego bólu w rękach. Konwencjonalna medycyna niestety temu nie podołała, dlatego właśnie nasz czytelnik postanowił poszukać alternatywnych sposobów i… udało się, ból w rękach minął!

Oto historia jak pokonać ból w rękach:

„Kilka lat temu doświadczyłem ciężkiego i strasznego bólu stawów i ramion. Poszedłem do lekarza i zdiagnozowano zapalenie stawów, prawdopodobnie z powodu ciężkiej pracy i niedożywienia. Nie chciałem od samego początku faszerować się lekami, dlatego zapytałem swojego lekarza czy zna jakiś alternatywny sposób. Polecił mi ocet jabłkowy. Od diagnozy minęły dwa miesiące a ja czuję się znacznie lepiej.

W pierwszym miesiącu stosowałem ocet trzy razy w tygodniu. Dodawałem go do kąpieli. W między czasie spożywałem też naturalny napój, który zawierał ocet w swoim składzie. Ponadto był tam też naturalny miód. Dziś mogę powiedzieć, że szczerze wszystkim polecam ten niesamowicie skuteczny środek.”

Poniżej znajdziecie trzy zabiegi z wykorzystaniem octu jabłkowego – wszystkie są tak samo skuteczne

Sposób pierwszy – eliksir leczniczy

Wymieszaj 3 łyżki octu jabłkowego w 300 ml wody lub soku owocowego. Dokładnie wymieszaj i pij trzy razy dziennie przed głównymi posiłkami. Ocet jabłkowy jest silnym przeciwutleniaczem i usuwa toksyny.

Sposób drugi – nacieranie octem

Wymieszaj dwie łyżki octu jabłkowego z łyżką oliwy z oliwek. Nanieś mieszaninę na bolesne miejsca i wmasuj.

Sposób trzeci – kąpiel

Ocet można dodać również do kąpieli. Wymieszaj sześć szklanek wody z jedną szklankę octu jabłkowego i namocz stopy lub dłonie w tej mieszaninie.

Jeśli cierpisz na nawracające bóle lub zapalenie stawów ocet jabłkowy jest rozwiązaniem doskonałym dla Ciebie. Niewiele kosztuje a Ty nawet nie musisz wychodzić z domu, aby pozbyć się przykrych dolegliwości.

Spróbuj zastosować ocet jabłkowy i opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Możesz również polecić ten sposób swoim bliskim, którzy także cierpią z powodu bólu stawów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *