Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Oczyść organizm z pasożytów, zredukuj nadmiar tłuszczu – to tylko 2 składniki!

Oczyść organizm! Chcesz oczyścić swój organizm z pasożytów, a przy okazji pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczonej ze swojego organizmu? Wystarczą tylko te dwa rewelacyjne składniki, które ci w tym pomogą! Zanim dowiesz się, które to 2 potężne składniki pomogą zwalczyć pasożyty z organizmu oraz zredukować nadmiar tłuszczu, przybliżę temat pasożytów.

oczyść organizmPasożyty są organizmami żywymi, które rozwijają się w ludzkim organizmie. Wszystkie pełnią podobną funkcję, pasożytniczą z naszego organizmu składniki odżywcze, a to w konsekwencji szkodzi naszemu zdrowiu. Posiadają zdolności do przyjęcia wielu różnych form, ale najczęściej występują w ludzkich jelitach.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Cukier oraz wszystko co przekształca się w cukier jest uwielbianym składnikiem wszystkich pasożytów. Z tego względu może występować niedobór cukru w sytuacji, w której w naszym organizmie żyją pasożyty. Spożywając dużo produktów słodkich, stwarzamy uczucie nasycenia i jednocześnie przyczyniamy się do stwarzania idealnych warunków dla pasożytów. Pasożyty w ten sposób pozbywają nas nadmiaru śluzu. Zmniejszona ilość śluzu stwarza idealne warunki dla reprodukcji i rozmnażania się grzybów oraz bakterii.

Wydawałoby się, że najlepszym sposobem na pozbycie się pasożytów z naszego organizmu jest jego zagłodzenie, a więc wykorzystanie oczyszczającej strategi. Efekt możemy osiągnąć poprzez wyeliminowanie wszelkiego rodzaju cukrów oraz zbóż z naszej diety. Efektami takiego posunięcia możecie być bardzo pozytywnie zaskoczeni. Na szczególna uwagę zasługuje przypływ energii po usunięciu pasożytów z naszego organizmu.

Oczyść organizm za pomocą tego przepisu

Składniki

  • 100g siemienia lnianego
  • 10g suszonych goździków

Sposób przyrządzenia

Za pomocą młynka lub moździerza zmiel te dwa składniki, do otrzymania z nich postaci proszku. Tak wygląda cały proces przyrządzania składników.

Oczyść organizm, czyli jak go stosować?

Aby skutecznie oczyścić organizm z pasożytów, musimy spożywać każdego dnia dwie łyżki tego proszku, ale tylko przez trzy dni. Można dodać go do śniadania i popić ciepłą wodą. Po trzech dniach musimy przerwać proces na trzy dni, a następnie ponownie wrócić do ponownego trzydniowego przyjmowania proszku. Całą procedure powtarzamy przez miesiąc. Tak wygląda cały proces kuracji. Zalecane jest, aby stosować ten przepis przez kilka razy w roku, aby zabezpieczyć się przed powrotem pasożytów.

W celu zwiększenia odporności na wszelkiego rodzaju choroby zalecane jest znać – najsilniejszy naturalny antybiotyk.


1 Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *