chorobach

Użyj tego leku i zapomnij o wszystkich chorobach

Receptura, którą za chwile poznasz liczy sobie aż 5000 lat. Po raz pierwszy została odkryta przez mnicha w klasztorze tybetańskim. Przepis powrócił do łask w 1972 roku. Wówczas dopiero doceniono wszystkie aspekty jego szerokiego spektrum oddziaływania na liczne choroby. Skład stanowi bardzo silna mieszanka, dlatego też nie zaleca się stosowania preparatu częściej niż raz na pięć lat. Cała receptura oparta jest na czosnkunaturalnym antybiotyku. Działanie produktu jest wieloaspektowe. Wykazuje on bowiem silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu jest bardzo przydatnym orężem w walce z wirusami, grzybami i pasożytami wywołującymi liczne choroby.

chorobachPonadto okazuje się, że nasz produkt wykazuje wysokie właściwości lecznicze przy chorobie miażdżycowej tętnic, chorobach płuc, zapaleniu zatok, wysokim ciśnieniu krwi, zapaleniu błony śluzowej żołądka i hemoroidów. Można po niego sięgać borykając się ze zbędnymi kilogramami a także w momencie zauważalnych problemów ze wzrokiem i słuchem.

Wszystko co jest potrzebne do sporządzenia receptury to 350 gram czosnku i 200 ml 95% alkoholu lub rumu. Wybierając alkohol należy uważać, że jest on w pełni bezpieczny i nie zawiera szkodliwych substancji – na przykład trującego metanolu.

Sposób przygotowania:

Obierz i rozgnieć czosnek. Następnie dodaj alkohol i umieść mieszaninę w szklanej butelce. Pozostaw na dziesięć dni i przecedź. Następnie znów umieść czosnek z alkoholem w szklanej butelce i przechowuj w lodówce przez kolejne dwa dni.

Jak stosować?

Zaleca się, aby przez pierwsze dwanaście dni spożywać 12 kropli. Można rozcieńczyć je w szklance z wodą i pić przed posiłkiem. Zacznij od jednej kropli przed śniadaniem, kilku kolejnych przed obiadem a ostatnie przed wieczornym posiłkiem.

Sprawdź również poniższą tabelę, aby zobaczyć jak stosować mieszankę przez kolejne dni terapii.

1 dnia 2 x 4 krople
2 dnia 2 x 6 kropli
3 dnia 2 x 10 kropli
4 dnia 2 x 15 kropli
5 dnia 2 x 20 kropli
6 dnia 2 x 25 kropli
7 dnia 2 x 30 kropli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *