na poprawę wzroku

Miód, czosnek, cytryna i olej lniany na poprawę wzroku, skóry i włosów

Zastanawiasz się co może być skuteczne na poprawę wzroku? Razem z biegiem czasu nasz wzroku staje się co raz gorszy, a skóra w okół oczu przybiera na dodatkowych zmarszczkach. Wielu z nas zna ten stan i nieuchronnie żyje w jego pogłębiającym się stadium. Na całe szczęście jest na to sposób, aby poprawić swój wzrok i skórę okół oczu!

na poprawę wzrokuPrzepis składa się z całkowicie naturalnych składników, wykorzystywanych od zarania dziejów na poprawę wzroku oraz na odmłodzenie skóry w okół oczu. Przepis głównie jest wykorzystywany na poprawę wzroku, głównie w przypadku krótkowzroczności.

Przepis, który za chwilę poznasz jest niezwykle prosty do przygotowania oraz ekonomiczny. Główną zaletą przepisu jest fakt, że poprawia widzenie, sprawi, że nasza skóra stanie się miękka, odżywiona i jedwabista. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom doskonale wpływa na poprawę naszych włosów które staną się błyszczące, a sam przepis zmniejsza ilość wypadających włosów.

Jak przygotować miksturę na poprawę wzroku?

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Obierz czosnek i posiekaj go.
  2. Obierz cytryny i posiekaj je.
  3. Dodaj wszystkie składniki do słoiczka.
  4. Mieszaj (gnieć), aby cytryny oddały soki.
  5. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki razem z sobą.

Dawkowanie:

Przyjmuj po jednej łyżeczce mieszanki przed każdym posiłkiem.

Przepis nie jest do nakładania na oczy, a tylko do picia. Tak przygotowaną mieszankę umieszczamy w lodówce i przechowujemy do tygodnia czasu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *