obniżenie poziomu cukru we krwi i trójglicerydów

Lekarstwo na obniżenie poziomu cukru we krwi i trójglicerydów

Wysokim poziom cukru we krwi może powodować wiele problemów zdrowotnych. Jeżeli miewasz częste uczucie głodu, problemy żołądkowe lub po prostu nie jesteś w stanie zapanować nad przyrostem masy ciała? Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że masz podwyższony poziom cukru we krwi. Warto więc zadbać o obniżenie poziomu cukru we krwi oraz trójglicerydów!

obniżenie poziomu cukru we krwi i trójglicerydówIstnieje wiele czynników powodujących podwyższony poziom cukru we krwi. Wśród licznych powodów możemy zaliczyć nieodpowiednią dietę, podwyższony poziom stresu, niektóre leki, siedzący tryb życia oraz niektóre problemy zdrowotne. Niestety ale podwyższony poziom cukry we krwi może doprowadzić do cukrzycy.

Bardzo często ludzie nie są świadomi podwyższonego poziomu cukry we krwi. Istnieje wiele objawów wskazujących, że nasz cukier jest podwyższony. Kilka ważniejszych objawów to:

 • nieustanna suchość w ustach
 • nieustanne pragnienie
 • często występujące problemy żołądkowe
 • impotencja
 • wydłużony czas gojenia się ran
 • bezustanne uczucie głodu
 • sucha, często łuszcząca się skóra
 • bardzo częste oddawanie moczu
 • słaba ostrość wzroku lub jego rozmazanie
 • nadwaga
 • chroniczne zmęczenie
 • częsta drzemka w ciągu dnia

W tym artykule pragniemy przedstawić niezwykle skuteczny przepis, który za sprawą swoich właściwości, obniży poziom cukru we krwi oraz stężenie trójglicerydów.

Przepis na obniżenie cukru we krwi oraz trójglicerydów

Składniki:

Sposób przygotowania:

Sposób przygotowania nie jest skomplikowany i na pewno każdy poradzi sobie z jego przygotowaniem. Wystarczy, że umieścimy wszystkie składniki w garnku i wymieszamy je. Następnie odkładamy go do lodówki na 5 dni, aby wszystkie składniki oddały swoje lecznicze właściwości wodzie.

Sposób przyjmowania:

Po 5 dniach pijemy po 100ml każdego dnia. Spożywamy go na czczo z rana. Po wykorzystaniu całego napoju, musimy zrobić sobie 2 tygodnie przerwy. Po tym okresie powtarzamy czynność.

Jak widzisz, sposób przygotowania jaki przyjmowania tego naturalnego leku na obniżenie poziomu cukru we krwi i trójglicerydów nie jest trudny. Pamiętaj, że przepis składa się tylko z naturalnych składników, a więc to co dała nam natura musi być dobre. Efekty jego stosowania z całą pewnością będą zdumiewające.

Ps. jeżeli chcesz być na bieżąco z publikacjami, zapoznaj się z tymi informacjami – kliknij w link.

 

Komentarze

   1. Jeśli To wkładamy tylko do wody to po co do garnka? Nie ma w ogóle słowa o tym że to zagotować…. jeśli nie gotujemy to wystarczy chyba do słoika

   2. Przepis do końca nie jest jasny .. powtarzam się .. ale woda zimna , gorąca czy wrząca … to po kiego to robic na ileś dni jak mozna co dnia zaparzyc sobie morwę dodać cynamon i goździki . Jak coś pisac to szczegołowo inaczej to nic nie daje

  1. Cynamon w proszku, raczej nie powinien być używany, ponieważ może mieć różne domieszki, które mogą lekarstwu i zażywającemu szkodzić…a laska cynamonu to laska, podrobić się jej nie da, 100 % natury i najlepszy cynamon jest z Cejlonu, ewentualnie z Madagaskaru…lecz absolutnie nie z Chin…!!

   1. A myslisz , ze prawdę piszą skąd pochodzi ?.. przy wielu produktach nie piszą ze z Chin.. bo ludzie to omijają a handlowiec czy pośrednik chce kupic za grosze a sprzedac drogo

 1. Ponawiam pytanie za poprzednikiem ..jaka ma być woda ? Czy należy zagotować ją wraz ze składnikami? Czy pogotowac na małym ogniu a jesli tak to jaki czas ..itd..Brak informacji na ten temat …a to chyba ważne , nie sądzę by wystarczyło tylko wrzucić do zimnej wody i do lodówki …..???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *