napój spalanie tłuszczu z brzucha

Napój na spalanie tłuszczu z brzucha i wspomagający proces odchudzania

Nadmiar tłuszczu na brzuchu to jeden z największych problemów osób odchudzających się. Eliminowanie nadmiaru tłuszczu z tej części naszego ciała jest niezwykle trudna. Często poświęcamy się licznym i długotrwałym treningom, ale czy zawsze osiągamy zadowalające efekty? Z tego względu warto spróbować naturalnych produktów, które nam w tym pomogą! Poznaj napój na spalanie tłuszczu z brzucha i wspomagający proces odchudzania.

napój spalanie tłuszczu z brzuchaKażdego dnia otrzymujemy dziesiątki przepisów, sposobów, praktyk, które rzekomo pomogą spalić odłożony tłuszcz na brzuchu. Większość z nich nie działa! Połączenie najwyższej jakości naturalnych produktów może zmienić ten stan. Z tego względu musisz wiedzieć, że nasz przepis składa się z przemyślanych składników, które swoimi właściwościami sprawią, że nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu będzie malał w oczach!

Dlaczego napój na spalanie tłuszczu z brzucha jest taki skuteczny?

Jednym z ważniejszych słów jakie warto przytoczyć to katechiny. Jak dowiedziono na Uniwersytecie Tufts, regularne przyjmowanie katechiny skutecznie zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej, aż o 77% oraz skutecznie przyśpiesza proces odchudzania, nawet dwukrotnie. Z badań przeprowadzonych z udziałem katechiny, dowiedziono, że jagody posiadają jej najwięcej.

Wapno jest równie ważnym pierwiastkiem o którym nie możemy zapomnieć w procesie odchudzania. To ono odpowiada za spalanie nadmiaru tłuszczu i eliminuje chęć jego gromadzenia w naszym organizmie. Z tego względu w naszym przepisie znalazły się takie składniki jak kapusta czy szpinak.

W innych badaniach dowiedziono, że tłuszcze omega-3 skutecznie wspierają proces odchudzania i jednocześnie eliminowania odłożonych nadmiarów tkanki tłuszczu na brzuchu. Z tego względu my postanowiliśmy, że w naszym przepisie znajdą się również nasiona lnu.

Jak przygotować napój na spalanie tłuszczu z brzucha?

Składniki:

  • 2 szklanki jagód (mogą być mrożone)
  • 1 garść szpinaku
  • 1 większy liść kapusty
  • 2 łyżeczki mielonych nasion lnu
  • 1 banan
  • 1 łyżeczka mielonych migdałów
  • 1/3 szklanki wody

Przygotowanie:

Sposób przygotowania napoju, który przyśpieszy spalanie tłuszczu z brzucha oraz pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów nie jest trudny. Wszystkie wymienione składniki umieść w garnuszku. Dokładnie wymieszaj i zmiksuj za pomocą blendera. Otrzymanie jednolitej masy oznacza, że napój jest gotowy do spożycia.

Tak przygotowany napój przyjmuj 3 razy dziennie, zawsze na pusty żołądek. Jako, że z rana nie będzie problemu to dwa następnie razy po 3 godzinach od ostatniego posiłku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *