Ważna informacja dla czytelników mojej strony!

Co raz częściej otrzymuję pytania odnośnie publikowania moich artykułów, a dokładniej nie wszyscy widzą najnowsze publikacja. Poszukałem na Facebook’u dlaczego tak się dzieje i prawdopodobnie znalazłem odpowiedź.

Wyczytałem na Facebook’u, że jeżeli osoby, które nie są aktywne na profilu po pewnym czasie mogą nie widzieć nowych wiadomości jakie wysyłam. Aby rozwiązać ten problem musicie być aktywni na moim profilu. Co to oznacza? Musicie wyrażać jakiekolwiek działania informujące system Facebook, że mój profil jest dla was interesujący. Aby to robić musicie wypowiadać się pod publikacjami, udostępniać moje publikacje oraz klikać w przycisk „Lubię to!„. Oczywiście, nie musicie wszystkich wykonywać, ale przynajmniej jedno z nich powinno wystarczyć.

To nie jest wiele czynności jakie możecie wykonać, aby być zawsze na bieżąco z tym co publikuję, a dodatkowo będzie to motywowało mnie do dalszej pomocy innym i publikowaniu kolejnych ciekawych informacji.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym co publikuję, możesz jeszcze wykonać kilka ciekawych trików, które spowodują, że zawsze będziecie wiedzieć jako pierwsi o tym co nowego zostało opublikowane. Wystarczy, że zastosujemy się do poniższych instrukcji. Instrukcja jest przygotowana dla użytkowników telefonów oraz komputerów.

Instrukcja dla komputerów

  1. Wejdź na mój profil na Facebook’u – wystarczy kliknąć tutaj.
  2. Musisz kliknąć w przycisk „Lubie to!” lub jak już lubisz, wyświetla się napis „Lubisz to!„.
  3. Rozwinie się lista z której klikamy „Wyświetlaj najpierw„.
  4. To wszystkie czynności jakie możesz wykonać, aby być na bieżąco z tym co publikuję.

Wszystkie te czynności zobrazowałem na poniższym obrazku.

komputery

 

Instrukcja dla telefonów

  1. Wejdź na mój profil na Facebook’u – wystarczy kliknąć tutaj.
  2. Po wejściu na profil, klikamy w przycisk „Więcej„. Wtedy rozwinie nam się lista z której wybieramy „Powiadomienia„.
  3. Teraz wyskoczy Ci menu, z którego wybieramy opcję „Linki„.
  4. To wszystko co możesz wykonać na telefonie.

Poniżej przedstawiam drugi obrazek, gdyż przycisk więcej w zależności od rodzaju telefonu, może wyglądać inaczej. Zamiast więcej mogą to być np. 3 kropki (prawy góry róg), które również mogą działać jak opcja „Więcej„.

komorka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *