Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Mikstura soku pomarańczowego do usuwania nikotyny z organizmu

Organizm potrzebuje przeciętnie od 48 do 72 godzin na wypłukanie z organizmu nikotyny. Jest to problematyczne dla osób, które chcą ograniczyć swój nałóg do minimum. Możesz jednak wykorzystać krem z kamienia nazębnego, który pomoże Ci wypłukać nikotynę z organizmu zaraz po jej przyjęciu. Jeden tydzień leczenia winnikiem da Ci więcej korzyści niż ćwierć paczki popularnego produktu Nicorette. Możesz w to uwierzyć?

nikotynyKremu możesz stosować nawet jeśli jesteś niepalący. To doskonały dodatek do każdej zdrowej diety, na której stosowanie się zdecydujesz.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Co to jest krem ​​z kamienia nazębnego?

Krem z kamienia nazębnego to proszek znany również jako wodorowinian potasu. Takiej nazwy stosuje się oczywiście jedynie w kręgach chemicznych. Osoby niespokrewnione z tą branżą muszą wiedzieć, że jest to w praktyce nic innego jak osad, który powstaje na dnie beczki winnej. Nie zawiera jednak alkoholu, więc jest w pełni bezpieczny.

Oto tylko niektóre z jego niesamowitych korzyści:

Pomaga rzucić palenie

Krem z kamienia nazębnego nie tylko eliminuje nikotynę z organizmu. Palacze, którzy go stosują uważają, że skutecznie wzmaga w nich niechęć do palenia, dzięki czemu proces rzucania nie jest aż tak obarczony przykrymi dolegliwościami. Aby krem był skuteczniejszy wystarczy zmieszać go ze świeżym sokiem pomarańczowym.

Sok pomarańczowy uzupełnia poziom witaminy C w organizmie, której organizm nie potrafi wytwarzać samodzielnie, a którą to papierosy skutecznie eliminują. Podwyższony poziom witaminy pomaga w usuwaniu toksyn nikotynowych.

Nasze źródło informacji potwierdza skuteczność działania tej mikstury. Uważa, że bardzo pomogła mu ona w rozstaniem się z nałogiem. Przez okrągły miesiąc co wieczór pił szklankę soku pomarańczowego dziennie z dodatkiem pół łyżeczki winnika.

Zmniejsza ból artretyczny

W stu gramach śmietany z kamienia nazębnego zawiera w swoim składzie około dwóch gramów magnezu. Według dr Sircus, magnez “moduluje zdarzenia komórkowe biorące udział w zapaleniu.” Jeśli więc borykasz się z chronicznym zapaleniem stawów winnik z pewnością przyniesie Ci ulgę.

ZdrowyPortal.org zaleca mieszania 2 łyżki śmietany kamienia nazębnego z 3 łyżkami soli. Taką mieszankę dodajemy do kąpieli. Dotknięte bólem miejsca należy wygrzewać przez około 10 minut każdego dnia.

Zwalcza zakażenie układu moczowego

Dane zaczerpnięte z everydayRoots.com mówią, że krem ​​z kamienia nazębnego może złagodzić ZUM zmieniając poziom pH moczu i tworząc niekorzystne środowisko dla bakterii odpowiedzialnych za infekcje. Aby sporządzić odpowiednią miksturę wystarczy wymieszać 1½ łyżeczki śmietany kamienia nazębnego z 1 szklanką ciepłej wody. Dodać kilka kropli soku z cytryny i używać raz lub dwa razy dziennie – w zależności od nasilenia bólu.

Usuwa trądzik

Theodora Pennypacker pisząca dla Leaf.tv mówi, że krem z kamienia nazębnego doskonale zwalcza trądzik i jest skutecznym środkiem do oczyszczania skóry. Nie powinno stosować się go bezpośrednio na twarz. Jedną łyżeczkę kamienia mieszamy z wodą lub sokiem pomarańczowym i tak przygotowaną mieszankę pijemy raz dziennie.

Mieszanina będzie stopniowo zwalczać bakterie odpowiedzialne za stan Twojej skóry. Upewnij się jednak, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej codziennego spożywania.

Obniża ciśnienie krwi

Jeśli u pacjenta występuje niskie stężenie potasu, wzrasta ryzyko zachorowania na choroby nadciśnieniowe. Krem z kamienia nazębnego może jednak skutecznie temu zapobiec.

W stu gramach śmietany kamienia nazębnego występuje aż 16,500 miligramów kamienia nazębnego. Zanim jednak po niego sięgniesz skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że Twoje nadciśnienie spowodowane jest właśnie niedoborem potasu. Przyczyn bowiem może być znacznie więcej. Jeżeli lekarz potwierdzi Twoje przypuszczenia możesz zaopatrzyć się w śmietanę z kamienia nazębnego. Jedną łyżkę połącz ze szklanką wody i tak przygotowany produkt pij każdego dnia przed pójściem do łóżka.

 


1 Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *