Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Jak oczyścić płuca osoby palącej papierosy każdego dnia?

Palenie papierosów jest szkodliwe, o tym nikogo nie trzeba informować. Osoby palące bardzo często narzekają na problemy z oddychaniem, wszystko przez zanieczyszczone płuca. Jak zatem zadbać o odpowiednie oczyszczenie płuc? Oczywiście najlepiej wykorzystać do tego naturalne produkty. Światowa Organizacja Zdrowia w ostatnich badaniach dowiodła, że co 5 sekund umiera osoba z powodu palenia papierosów. W ostatnim czasie, ponad 5 milionów ludzi straciło życie ze względu na długotrwałe palenie papierosów.

oczyść płucaNaukowcy dowiedli, że osoby, które palą papierosy przez minimum 5 lat, części miewają problemy z oskrzelami i kaszlem. Niestety ale bierni palacze również miewają problemy ze zdrowiem, równie podobne do palaczy czynnych. Jak zatem posiłkować się naturalnymi produktami, aby oczyścić nasze płuca?

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Oczyść płuca, czyli jak to zrobić?

Składniki:

Przygotowanie:

  1. Wodę umieść w garnku, wodę zagotuj.
  2. Dodaj do niej cukier i dokładnie wymieszaj, aby całość cukru się rozpuściła.
  3. Pokrój cebulę i imbir na małe kawałki.
  4. Do gorącej wody dodaj cebulę i imbir.
  5. Następnie do wywaru dodaj kurkumę i trochę startego imbiru.
  6. Wszystkie składniki podgrzewamy, aż wywar zacznie się gotować.
  7. Ostudzamy wywar do temperatury pokojowej.

Tak przygotowaną miksturę przechowujemy w lodówce.

Stosowanie:

Gotowa mikstura może być przyjmowana tylko przez 3 dni, a więc całość wywaru rozkładamy w równych ilościach na każdy dzień. Każdego dnia przyjmujemy na czczo 1/2 dziennej dawki, a drugą połowę 2 godziny po ostatnim posiłku. Zalecane jest w czasie przyjmowania wywaru, aby były wykonywane ćwiczenia, które poprawiają proces czyszczenia płuc. Dla lepszego efekty możemy zalecane byłoby wdychanie eukaliptusa.

Jedno z tego wszystkiego jest pewne, płuca osoby palącej są bardziej uszkodzone, niż osoby która nie pali papierosów. Najlepszym więc przepisem jest rzucenie palenia, ale jak okaże się to za trudne, to starajmy się minimalizować szkodliwe efekty dla naszego zdrowia. Mam nadzieję, że przepis nie jest trudny w przygotowaniu, a już na pewno łatwiejszy od rzucenia palenia.

 


10 Komentarze

  1. Tak tylko niedawno czytałem, że badania naukowe dowiodły, iż palenie mało wywołuje raka, jeśli nie wcale. Za jego powstawanie ma odpowiadać zanieczyszczona atmosfera po doświadczeniach z bronią atomowa (publikowali wyliczenia itp.). Doświadczenia np na szczurach wykluczyły powstanie raka od dymu tytoniowego, zaś aplikacja promieniowania jądrowego odpowiadająca zawartosci naszego powietrza itd., zabijała je… Szczury które jednocześnie były “trute dymem tytoniowym przeżyły, zdrowe, co pokazało, że dym blokuje dostęp do zachorowania, ogłoszono to nawet w kongresie USA ale sprawę wyciszono… Kto chce to znajdzie w necie te badania i wyniki….. Z resztą w państwach, gdzie palenie jest wciąż modne, jest mniej zachorowań niż np. w USA. Do tego konserwanty i inne g***o w jedzeniu śmieciowym zawiera związki rakotwórcze, stąd rak, że nie wspomnę o chemtrails, które rozpylają nam nad głowami 24 godz na dobę, wystarczy w niebo częściej popatrzeć by to zobaczyć….

    1. Sądzę, że: jeśli widzisz na półce w sklepie wiele różnej wielkości korzeni imbiru, to mniejszym korzeniem imbiru jest taki, który jest mniejszy od średniego korzenia imbiru, natomiast średni korzeń imbiru jest mniejszy od największego korzenia imbiru. I prawdopodobnie w tym przepisie chodzi o korzeń imbiru mniejszy od średniego korzenia imbiru. Dzięki takiej procedurze można ustalić, który korzeń imbiru jest mniejszy. Ale ja i tak użyję większego korzenia imbiru, tj. większego od średniego… 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *