Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Czosnek, cytryna i miód akacjowy – mikstura na obniżenie ciśnienia krwi

Niezwykle skuteczna mikstura na obniżenie ciśnienia krwi składa się z naturalnych produktów – czosnek, cytryna i miód akacjowy. Szalenie skuteczny przepis za pomocą którego w prosty i naturalny sposób obniżysz ciśnienie krwi. Trzy niesamowite składniki połączone w jedną całość tworzą niezwykle skuteczną miksturę. Sprawdź jak przygotować niezwykłą miksturę dla osób z wysokim ciśnieniem.

mikstura na obniżenie ciśnieniaWiesz o tym, że niskie ciśnienie krwi  nie jest niebezpieczne dla zdrowia, ale pogarsza nasze samopoczucie? Niestety ale wysokie ciśnienie mimo, że często nam nie dokucza, to jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wysokie ciśnienie może prowadzić do choroby wieńcowej i wielu innych niechcianych przez nas chorób.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Mikstura na obniżenie ciśnienia krwi – przepis

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Obierz czosnek i posiekaj go.
  2. Umieść wszystkie składniki w słoiku.
  3. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki.
  4. Umieść w lodówce na 24h.

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie po jednym kieliszku mikstury każdego dnia. Nie ma znaczenia o jakiej porze.

Dlaczego mikstura jest taka skuteczna?

Naukowo dowiedziono, że regularne spożywanie czosnku skutecznie obniża ciśnienie krwi, a wszystko za sprawą wydzielanego się śródbłonka naczyń czynników rozkurczających. W badaniach na działanie czosnku poddano grupę osób, której przez 20 tygodni podawano sproszkowany czosnek, a druga grupa otrzymywała placebo. Udowodniono, że osoby, które otrzymywały czosnek odnotowały obniżenie ciśnienia krwi.

W innym badaniu poddano 120 osób na skuteczne działanie witaminy C i E w obniżaniu ciśnienia. Przez okres 8 tygodni, grupie podawano witaminę C i E, odnotowano u nich obniżenie ciśnienia. Wyniki badania zostały opublikowane w magazynie “Clinical and Experimentaln Hypertension“.

Połączenie czosnku z miodem działa leczniczo. Przyjmowanie takiego połączenia czyni z nich doskonałe narzędzie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, żółciopędne oraz przeciwmiażdżycowe. Nie można zapomnieć, że taka mieszanka znacząco poprawia trawienie, obniża poziom cholesterolu a dodatkowo obniża ciśnienie krwi.

Mam nadzieję, że mikstura na obniżenie ciśnienia krwi pojawi się również w Twojej domowej apteczce z naturalnymi środkami leczniczymi.


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *