zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne – gadżety dla samotnych, każdy potrzebuje zabawek?

Zabawki erotyczne mają za zadanie poprawić jakość i przyjemność ze współżycia. Niektóre mogą nawet zastąpić współżycie. Są one odpowiednie dla osób, które znają swoje potrzeby seksualne oraz pragną urozmaicenia. Wywołują one zwykle nowe zeznania. Korzystają z nich nie tylko pary odważne ale i związki lubiące eksperymentować.

Zabawki erotyczne

Mówi się iż zabawki są dla zdesperowanych singli, tymczasem z większości gadżetów korzystają pary. Niekoniecznie włączenie zabawek ma ożywić związek. Z gadżetów korzystają udane związki, wieloletnie, pełne zaufania, dojrzałe emocjonalnie. Igraszki poprawiają nam nastrój i samoocenę.

Zabawki dla zboczeńców

Faktycznie niektóre gadżety erotyczne przypominają zabawki dla zboczeńców, jednak to jak ich użyjemy podczas seksu zależy od nas, wcale nie musi być to perwersyjne i zboczone. Zabawki nie są zagrożeniem ani dla sfery emocjonalnej ani fizycznej związku, stosunku. Maja one pomóc w uzyskaniu orgazmu, poprawie doznań, sprawiać przyjemność. Nie ma w nich niczego niestosownego. Posiadanie zabawek erotycznych nie świadczy o rozwiązłości ani niecnych zabawach.

Gadżety dla samotnych

Najwięcej zabawek w ofercie gadżetów erotycznych znajduje się w segmencie dla kobiet. Kobiety są świadomymi użytkowniczkami wibratorów, kulek gejszy czy dilda. Zwykle są to kobiety po trzydziestce. To wtedy kobieta wie czego chce, zna swe ciało i jego potrzeby, tym samym ma szansę dopasować zabawki pod siebie.

Wbrew pozorom zabawki kupujemy nie tylko dla siebie ale i dla partnera i partnerki. Samotna zabawa nie jest atrakcyjna, zabawa we dwoje bywa śmieszna, przyjemna. Tym samym to mit iż zabawki są przeznaczone dla singli, masturbentów.

Designerskie gadżety

Rynek zabawek erotycznych jest ogromny. Możemy wybierać względem designu, mody, wygody i upodobań. Projektowane są one przez najlepszych artystów i designerów pod względem dopasowania do ciała, możliwości zabawy, kompleksowości, wyglądu, estetyki, funkcjonalności.

Większość swym wyglądem pobudza zmysły i zachęca do zabawy. Mimo iż zabawki te są atrakcyjne nie powinny zastępować seksu. Jeśli tak się dzieje oznacza to problemy natury seksualnej. Gadżety nie są alternatywą dla bliskości z druga osobą, nie są w stanie zrekompensować przyjemności we dwoje. Są zaledwie elementem zabawy, doświadczeń.

Każdy potrzebuje zabawek? Nie.

Nie każdy potrzebuje zabawek erotycznych. Większość panów chętnie korzysta w sypialni z akcesoriów, jednak nie po to by zadowolić partnerkę ale by poeksperymentować. Zabawki dodają ognia, jednak nie zawsze pomagają na problemy seksualne wynikające z niezrozumienia i niedopasowania partnerów. Zabawki dodają rozkoszy ale tylko w dłoni partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *