Pieszczoty łechtaczki

Pieszczoty łechtaczki – jak poprawnie pieścić łechtaczkę a orgazm?

Pieszczoty łechtaczki aby wzmocniły doznania seksualne winny być wykonane w odpowiedni sposób. Niestety niewielu partnerów wie, że w ten sposób mogą dodać rozkoszy partnerce i rozpalić płomień w jej sercu. Jeśli nawet o tym wiedzą, rzadko eksperymentują, zrażeni niepowodzeniem, które najczęściej powodowane jest brakiem delikatności w pieszczeniu tak delikatnego narządu jak łechtaczka.

Pieszczoty łechtaczki

Delikatne uciskanie łechtaczki zapewnia nieoceniona rozkosz, jednak poza odpowiednim ruchem należy najpierw ją zlokalizować. Potrzebne jest wyczucie, bowiem każda kobieta ma inny próg rozkoszy. Same pieszczoty łechtaczki mogą doprowadzić kobietę do orgazmu.

Jak znaleźć łechtaczkę?

We wschodniej sztuce kochania łechtaczka określana jest jako perła w sekretnym naczyniu. To bardzo subtelne określenie doskonale oddające jej charakter. Jest ona umiejscowiona w górnej części sromu, powyżej mniejszych warg sromowych, składa się z dwóch ciał jamistych, żołędzi i napletka. Gdy występuje podniecenie seksualne ciała jamiste prowadzą do erekcji. Tak, dokładnie tak! Łechtaczka przypomina swą budową penisa, z tą różnicą iż nie łączy się z układem moczowym i jest bardziej schowana.

Przede wszystkim delikatność

By pieszczoty łechtaczki były efektywne muszą być delikatne. Najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o wskazanie przez partnerkę jej łechtaczki, naprowadzenie dłonią. Najczęściej kobiety pieszcząc własną łechtaczkę skupiają się na stymulowaniu jej trzony, nie zaś żołędzi. Powodem tego jest fakt, iż żołądź jest unerwiony i wrażliwy na ucisk. Ruchy winy być naprzemienne, raz z lewej raz z prawej strony trzonu „guziczka”.

Pamiętaj jednocześnie iż pieszczoty maja sens wyłącznie wtedy gdy kobiecie sprawiają rozkosz, jeśli jej odczucia są negatywne, powodują dyskomfort zaprzestań tego typu stymulacji. Pieścić łechtaczkę możesz zarówno rękoma, stopami, jak też językiem. Sposób pieszczot należy dostosować do oczekiwań partnerki. Każda kobieta posiada inną wrażliwość, dla jednej sam dotyk „guziczka” powoduje podniesienie, innym potrzebna jest ostra masturbacja.

Pieszczoty winny być powolne i zastąpić ostatni element gry wstępnej, mogą być też finałem w przypadku wstrzemięźliwości seksualnej w penetracji pochwy z wytryskiem, przerywnikiem w miłosnym uniesieniu.

Pieszczoty łechtaczki – techniczna strona pieszczot

Instrukcja pieszczot łechtaczki jest niejednorodna, bowiem zależy od indywidualnych cech partnerki, tak jej sfery fizycznej jak i emocjonalnego stanu. Łechtaczkę zaleca się pieścić przez bieliznę jeszcze zanim zdejmiesz kobiecie majtki. Sprawi to iż stanie się wilgotna, wówczas skieruj palce w dół, ułóż je w półksiężyc i masuj zewnętrzne wargi sromowe. W tej pozycji wargi mniejsze sromowe same będą pieścić delikatnie trzon łechtaczki.

Stopniowo wchodź palcami głębiej, wsuwaj i wysuwaj palce, drażniąc koniuszek łechtaczki opuszkami palców. Jeśli czujesz opór spróbuj zwilżyć palce sięgając głębiej do pochwy lub zwilżając palce lubrykantem. Możesz również zmienić pozycję i zanurzyć język między nogami partnerki.

Stojąc lub leżąc za partnerką nakryj dłonią wzgórek łonowy. Unieść subtelnie czubki placów i pobudź wargo sromowe partnerki. Testuj powoli które miejsce w tej okolicy jest najbardziej wrażliwe, ślizgaj się placami po łechtaczce, kręcąc kółka, ósemki, gdy będzie u szczytu zastosuj „kompas” przesuwając palce w kierunkach północ-południe, wschód-zachód.

Do rozpalenia partnerki użyć możesz dodatkowo zabawek z sex shopu, zwłaszcza wibratora lub kulek gejszy, nadadzą się też pierścienie z koralikami. Jednak zabawa zabawkami uda się wyłącznie pod warunkiem dobrego nawilżenia okolicy łechtaczki. Mocne podniecenie winno sprawić, ze twoja kobieta będzie kipieć sokami, jeżeli jest inaczej koniecznie zastosuj lubrykant.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *