zabiegi na cellulit

Zabiegi na CELLULIT – Icoone, Coaxmed, jak pozbyć się cellulitu?

Zabiegi na CELLULIT – cellulit nie da spać po nocach wielu paniom chcącym posiąść nieskazitelny wygląd, figurę. Producenci kosmetyków mamią kobiety reklamami coraz to nowocześniejszych kosmetyków antycellulitowych, które nie zawsze dają zamierzony efekt. Tymczasem istnieją skuteczne zabiegi na cellulit takie jak cytrusowy raj, icoone oraz coaxmed.

Zabiegi na cellulit

Jak walczyć z cellulitem? Wybór metod jest spory, liczy się skuteczność! By ciało odzyskało gładkość i jędrność każdemu potrzeba czegoś innego. Czasem wystarczy regularny masaż. Jednym z przykładów na zabieg na cellulit jest tzw. cytrusowy raj. Zabieg ten odpowiada za przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej poprzez działanie silnych wyciągów roślinnych nakładanych na skórę w postaci dermokosmetyków.

Zabieg zaczynamy od wykonania pilingu, po czym nakładamy serum i krem do masażu. Masaż powinien być wykonany bańką chińską zasysającą fałd skóry. Po masażu na skórę nanosi się maskę odżywcza i preparat rozgrzewający. Roślinny zapach doskonale relaksuje, zaś skóra po zabiegu staje się napięta i gładka.

Icoone

Icoone to zabieg polegający na próżniowym masażu. Wykorzystuje się do jego wykonania dwie głowice pokryte otworami zasysającymi skórę. Ten typ masażu pobudza krążenie i produkcje kolagenu. Masaż jest formą drenażu limfatycznego, jaki realizuje się dokładnie przesuwając się do skórze centymetr za centymetrem. Zabieg ten jest bardzo popularny z uwagi na szybki efekt. Zaledwie po 45 minutach masażu można dostrzec zmian na skórze, która staj się elastyczna i jędrna.

Coaxmed

Zabieg na cellulit wymaga użycia specjalnego aparatu, urządzenia emitującego ultradźwięki i fale radiowe. Ponadto na zabieg składa się krioterapia połączona z masażem próżniowym. Efektem zabiegu jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i poprawa struktury kolagenu. Stymulacja krążenia wpływa na pobudzenie detoksu i wydalenie uszkodzonych komórek.

Zabieg przebiega spokojnie. Kosmetyczna gładzi skórę żelem po czym masuje urządzeniem, jest to działanie bezbolesne, odczuwane jako przyjemne. Poza skutkiem w wyglądzie skóry zauważa się też efekt odchudzający. Fale radiowe ogrzewają głębsze warstwy skóry do określonej temperatury, a ultradźwięki upłynniają tkankę tłuszczową. Następnie skóra jest przyjemnie masowana głowicą chłodzącą.

Nie obawiaj się

Wymienione zabiegi są w pełni bezpieczne dla skory. By poprawić ich efekt pamiętaj o spożywaniu dużej ilości wody wspierającej oczyszczenie i prace organizmu. Przeciwwskazaniem do zabiegów są schorzenia skóry oraz ciąża. Skuteczność zabiegów zależy od czynników indywidualnych. Czasem zabieg należy powtórzyć pięć a czasem 15 razy. Bez wątpienia pojedynczy zabieg to za mało aby efekt był trwały, nawet jeśli jest widoczny od razu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *