uwodzenie

Uwodzenie – jak uwieźć kobietę i jak kobieta uwodzi mężczyznę?

Uwodzenie to zagadnienie złożone, bowiem zależne od płci. Na każdą pleć działają inne bodźce, każda płeć wyostrzone ma inne zmysły. Stad też różnią się sposobami na uwodzenia. Atrakcyjność fizyczna to nie wszystko, aczkolwiek w uwodzeniu istotny element układanki.

Uwodzenie – co działa na kobiety

W przypadku mężczyzn atrakcyjność wyglądu nie budzi wątpliwości jako czynnik decydujący, jednak jak się okazuje kobiety również dają się złapać w pułapkę piękna. Bez wątpienia są one wrażliwe na piękno, estetykę, co za tym idzie chętniej dają się uwieźć mężczyznom o nienagannej sylwetce, estetycznym wyglądzie. Kwestia urody to rzecz ważna nawet dla dzieci, które wolą ładnych rodziców, ładną panią w szkole, czy ładnego listonosza.

Na urodę składa się zarówno urok osobisty, jak też ubiór, prezencja, kultura, ciekawa osobowość. Zwłaszcza mężczyznom zależy na kobiecie atrakcyjnej, która uważają za uwodzicielską. Idealna kobieta to ta która podoba się wszystkim, mężczyznę podnieca fakt, iż jego towarzyszka życia wzbudza zainteresowanie u innych, zazdrość i żądze. Podnosi to samoocenę mężczyzny, któremu udało się zdobyć „taką’ kobietę.

Odkryj ciało

Według badań przeprowadzonych wśród mężczyzn, kobiety, które odsłaniają niemal połowę swego ciała zawsze prezentują się uwodzicielsko. Niestety to śliski grunt, by nie ujść za puszczalską damę lekkich obyczajów. Nie można bowiem zbyt łatwo i oczywiście uwodzić. Potrzebna jest pewna tajemnica i niedostępność, która zachęca i prowokuje skłaniając mężczyznę do zapotrzebowania na więcej.

Pewnym wyjściem z sytuacji jest nie odkrywanie ciała a uwypuklanie swych wdzięków poprzez obcisłą odzież uwydatniającą bieliznę i krągłości, czy dekolty, seksowne wcięcia podkreślające biust i pośladki.

Na szpilce

Większość mężczyzn podniecają szpilki, które są swego rodzaju afrodyzjakiem, zwłaszcza w soczystej czerwieni. Wysoki obcas na damskiej stopie zmienia sylwetkę kobiety dodając jej seksownego wyglądu. Dodając jej lekkości i subtelności kobieta sprawia wrażenie czekającej męskie ramię. Jako, iż mężczyźni uwielbiają czuć się potrzebni większość panów ceni sobie obraz bohatera.

Warto wiedzieć, iż mężczyźni pożądają pięknych kobiet, ale również się ich obawiają, bojąc się odrzucenia. Chcąc uwieźć mężczyznę wyraź wobec niego zachwyt a zdobędziesz jego zainteresowanie. Mężczyźni kochają komplementy jeszcze bardziej od kobiet. Chcą być podziwiani i adorowani, dlatego jeśli zależy ci na mężczyźnie i jego zdobyciu wyraź zachwyt.

Model matki i opiekunki

Co prawda panowie nie lubią nadopiekuńczych kobiet, to cenią sobie panie mające coś z matki, wrażliwe i pomocne. Często mężczyźni oczekują opiekuńczości od kobiety, emocjonalnego wsparcia, niemniej podobnie jak negliż ta sfera wymaga wyczucia. Mężczyźni lubią, gdy kobieta się nimi opiekuje, okazuje troskę, dba o zaspokajanie potrzeb, a do tego także seksualnych.

Zatem przejawem uwodzenia może być poprawienie mężczyźnie szalika, krawata, czy pytanie o to czy jest głodny. To o wiele lepszy sposób na uwiedzenie go niż zaimponowanie znajomością się na ekonomii, czy mechanice. Wbrew pozorom majsterkowicz, czy inżynier nie potrzebuje w kobiecie supermajsterkowicza czy mechanika. Z punktu widzenia uwodzenia należy rozeznać oczekiwania mężczyzny w tym zakresie, bowiem wspólnymi umiejętnościami i hobby także można mężczyznę zauroczyć.

Mimo wszystko większość panów ceni sobie kobiecość u partnerki, więc znacznie bardziej uwodzicielsko będzie wyglądać w wykonaniu kobiety gotowanie, niżeli naprawa silnika odkurzacza.

Szacunek to podstawa

Bez względu na sposób uwodzenia i powodu istotną bazą jest szacunek. W szczególności mężczyznom zależy na tym, by byli szanowani. Nie muszą być kochani, ale muszą być szanowani. Dlatego też w uwodzeniu nie wesprze nas poniżenie mężczyzny i okazywanie własnej wyższości nad nim, w szczególności w towarzystwie. Rywalizacja to zły sposób na uwodzenie, rodzi bowiem w mężczyźnie wściekłość i niepewność, a często też chęć odwetu.

Natomiast okazywanie szacunku, zwłaszcza publicznie pozwala wiele osiągnąć i przekonać mężczyznę do siebie. Taka postawa rodzi zaufanie. Dlatego nie krytykujmy panów, bowiem są na tym punkcie bardzo wrażliwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *