typy facetów

Typy facetów – jakich mężczyzn należy unikać?

Typy facetów – jeśli nie chcesz, by twój związek okazał się porażką, nie ryzykuj, również jeśli masz już pewne negatywne doświadczenia. Te typy facetów to nie są dobre partie. Zastanów się jakich facetów wybiera na partnerów a potem zmień typ mężczyzny, jaki cie podnieca, a zyskasz trwały i udany związek.

Spróbuj a przekonasz się , że było warto. Zanim zaangażujesz się w związek poznaj partnera i porównaj go ze swoimi oczekiwaniami. Nie naginaj rzeczywistości, on się nie zmieni! Ty go też nie zmienisz!

Typy facetów o których lepiej zapomnieć

Warto o nich zapomnieć, nie dlatego ze są poza naszym zasięgiem, ale dlatego byśmy my nie były w ich zasięgu. Których facetów lepiej się wystrzegać? Po pierwsze typu Werter Cierpiętnik. Zazwyczaj jest piękny i uroczy, zamyślony, rozmarzony i tajemniczy, a tym samym pociągający. Pisze wiesze, gra na gitarze. Niestety dusza Wertera potrafi zrujnować nasze życie oraz poczucie wartości, bowiem nigdy nie będziemy w stanie uszczęśliwić partnera. Dlaczego? Bynajmniej nie z powodu naszej beznadziejności ale z powodu tego, ze ten typ faceta tego nie chce.

Drugim typem faceta, od którego uciekaj gdzie pieprz rośnie chcąc być szczęśliwa jest karierowicz. Jeśli drogi samochód, wystawny dom i wakacje all inclusive nie są dla ciebie najważniejsze w związku nie łącz się z karierowiczem. Dla tego typu faceta nigdy nie będziesz ważna, nigdy dla niego nie będą ważne uczucia a tylko cyfry na koncie. Nie daj się kupić, czy przekupić, chyba ze lubisz być samotna.

Typy facetów – unikaj maminsynków

Typ maminsynka jest powszechnie znany. Bywa uroczy i pozwala się sobą opiekować, jednak twój instynkt macierzyński nie powinien być marnowany na dorosłego faceta. Ponadto jeśli mężczyzna w każdej sprawie kontaktuje się ze swoją matką, nie potrafi się jej sprzeciwić i porównuje Cię do niej, nie trać na niego czasu.

Taki facet nigdy nie stanie po Twojej stronie, zawsze wybierze matkę. Od maminsynka jeszcze gorszym typem jaki niestety pociąga kobiety jest typ kryminalisty. To nie jest dobry wybór. Mężczyzna z problemami już na starcie, zawsze będzie je miał a ty wraz z nim.

Typy facetów – dorosłe dziecko

Wyrośnięty chłopiec to świetny chłopak do zabawy, szaleństwa młodości, ale do poważnego związku? Lubimy być rozweselane, jednak życie trzeba brać na poważnie. Od tego rodzaju mężczyzn nie ma co oczekiwać odpowiedzialności i zaangażowania. Podobnie bywa z wiecznym studentem. Co rok nowy kierunek studiów, nowe plany? To sygnał ze facet jest niestabilny i niestety ale również niedojrzały. Związek z nim nie wróży pomyślności.

Typy facetów – maniak i oszust

Jeśli lubisz ryzykować możesz próbować szczęścia u boku maniaka, jednak potrzebna będzie twoja silna wola by mania nie przejęła kontroli również i nad twoim życiem. Maniak to typ lubiący decydować i narzucać styl życia partnerce. Będzie cię obdarowywał prezentami, ale.. takimi, które są po jego myśli i to jemu się podobają.

Gdy tylko poczujesz że robisz coś tylko dla niego, wbrew sobie, zostaw go! Również będąc w związku z oszustem nie masz na co liczyć poza kłamstwem, oszustwem. Trudno spodziewać się szczerości od mężczyzny który flirtował z tobą, kiedy był jeszcze z kimś innym. Zdradził raz? Nie ufaj mu i nie wierz w przeprosiny, zmiany, odejdź i zapomnij.

Typy facetów – żonaty oraz nałogowiec

Te dwa typy winny rozpoczynać czołówkę facetów, od których należy trzymać się z daleka. Nie traktuj na serio opowieści o straszliwej żonie, ponadto nie pozwól stać się dla niego psychoterapeutką. Podobnie jest z nałogowcem. Nie wierz w bajki o rzuceniu nałogu.

Uzależnieni bardzo często są sympatyczni i czarujący. Nałogi potrafią mieć druzgocące skutki dla dwojga. Często nałogowcy są nieprzewidywalni, agresywni. Nie narażaj się na cierpienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *