czarna herbata

Czarna herbata – domowy lek na wiele dolegliwości. Sprawdź na jakie!

Czarna herbata – miejsca na ciele, które dotknięte są różnymi schorzeniami wymagają opieki lekarskiej. Jest to nieodłączny element naszego życia. Często jednak okazuje się, że schorzenia których nie jesteśmy w stanie w żaden sposób uniknąć możemy wyleczyć samodzielnie i to z użyciem samych naturalnych produktów. Czytaj dalej a przekonasz się co dokładnie mamy na myśli.

Grzybica stóp – problem nie tylko estetyczny

Grzybica paznokci to problem, który dotyka mnóstwo osób. Można ją łatwo leczyć. Wystarczy moczyć stopy w roztworze wody z płynem do płukania jamy ustnej a problem zniknie w okamgnieniu! Wszystko to oczywiście za sprawą właściwości antyseptycznych znajdujących się w płynie do płukania.

Czarna herbata na oparzenia słoneczne

Każdy wie jak przykre dolegliwości odczuwane są po oparzeniach słonecznych. Na szczęście ze skuteczną pomocą przychodzi nam czarna herbata. W jej składzie znaleźć można mnóstwo antyoksydantów, które przynoszą niemalże natychmiastową ulgę.

Ocet jabłkowy na ból gardła

Ból gardła nie pozwala normalnie funkcjonować, mówić, jeść i pić? Również tutaj z pomocą przychodzą alternatywne rozwiązania. Wystarczy wypłukać gardło mieszaniną octu jabłkowego z wodą kilka razy dziennie a ulga będzie odczuwana natychmiast!

Mięta na nadmierną senność

Bezsenność jest problematyczna, ale nadmierna senność jeszcze bardziej. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem może okazać się mięta, która dodaje niesamowitej energii. Wystarczy przyrządzić z niej herbatę.

Soda oczyszczona na zgagę

Dzięki roztworowi sody oczyszczonej i wody można szybko pozbyć się uczucia pieczenia w przełyku. Soda wyrównuje bowiem poziom kwasowości w żołądku.

Nadtlenek wodoru dla uszu

Popularna woda utleniona szybko wyeliminuje uporczywy ból ucha podczas zapalenia. Nadtlenek wodoru reaguje bowiem z bakteriami szybko je eliminując.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *