halluksy

Halluksy – jak się pozbyć halluksów, domowe sposoby na halluksy

Halluksy to stan, który zwykle dotyka kobiety. Zmiany w obrębie palucha rzadko można spotkać u mężczyzn. Są to złoża soli, które odkładają się w wyniku pewnych procesów zachodzących w organizmie. Wpływ na ich powstawanie może mieć również noszenie niewygodnych, ciasnych butów. Nie zawsze są bolesne, ale czasami naprawdę potrafią pogorszyć jakość życia.

W dodatku prezentują się nieatrakcyjnie oraz bywają irytujące zwłaszcza w sytuacjach kiedy okazuje się, że przez ich obecność nie możemy znaleźć odpowiednich butów.

Halluksy mogą być leczone chirurgicznie, ale sami specjaliści podkreślają, że po kilku latach często odrastają. Aby więc uniknąć operacji lepiej zastosować domowy sposób, który pozwoli Ci się pozbyć narośli szybko i zupełnie bezboleśnie. Dla lepszych efektów powtarzaj ten zabieg co najmniej przez tydzień

Herbata z liści laurowych na halluksy

Dodaj łyżkę pokruszonych liści laurowych do 300 ml wody. Gotuj wszystko przez około 5 minut a następnie przelej do termosu i pozostaw na noc. Na drugi dzień rano przecedź mieszankę a powstałą wodę pij małymi łykami przez cały dzień. Ważne, aby nie wypić wszystkiego na raz! Leczenie powinno trwać przez siedem dni a mieszanka zawsze musi być świeża.

Prawdopodobnie w czasie kuracji będziesz odczuwać wzmożone parcie na pęcherz, co wskazuje na to, że mikstura działa i zaczyna usuwać nagromadzoną sól z organizmu

W ciągu dziesięciu dni od rozpoczęcia kuracji zauważysz pierwsze efekty. Dodatkowo będziesz czuć się o wiele lepiej. Pokonasz bóle stawów a haluksy znikną całkowicie nawet po dwóch miesiącach.

Komentarze

  1. Przepis na halluksy niespójny, niedokładny, byle jaki. W jaki sposób mam dostrzec pierwsze oznaki poprawy po 10 dniach stosowania, skoro czas trwania kuracji trwa tylko 7 dni ? Jak długo powinna wynosić przerwa ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *