cytryny

Cytryny – sposoby na wykorzystanie cytryn, pozytywne oddziaływanie

Cytryny – wielu ludzi nie wierzy w oddziaływanie pozytywnej i negatywnej energii. Prawda jest jednak taka, że wpływ tej drugiej niekorzystnie działa na nasze codzienne funkcjonowanie. Powoduje zaburzenia postrzegania własnej osobowości, nie pozwala cieszyć się życiem, dobrym zdrowiem i nie sprzyja nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi. Często nie jesteśmy w stanie zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Wydaje nam się, że negatywne myślenie jest spowodowane problemami codziennego życia i nie dopuszczamy do siebie myśli, że to właśnie energia może powodować te wszystkie trudności.

Jeśli chcesz zadbać o swoje samopoczucie i poprawić jakość swojego życia powinieneś jak najszybciej przeczytać nasz artykuł do końca. Dowiesz się z niego o prostej sztuczce, dzięki której wypełnisz swój dom energią, ale tym razem pozytywną. A wszystko, czego potrzebujesz to kilka świeżych cytryn. Owoce te wykazują niezwykłe właściwości. O większości pewnie wiesz, ale jak większość osób nie zdajesz sobie sprawy z ich dobroczynnego oddziaływania na nasz organizm i stan zdrowia. To właśnie one mogą zneutralizować niekorzystną energię i przywrócić harmonię w Twoim życiu.

Istnieje kilka sposobów na wykorzystanie cytryny

Najprostszym jest skrojenie cytryny i rozrzucenie plastrów w całym domu. Należy wymieniać je regularnie. Równie dobrym rozwiązaniem może być też gotowanie skórek w czystej wodzie i wykorzystywanie powstałych w czasie gotowania oparów. Skórki możesz nosić ze sobą jako amulet, który będzie chronił Cię przed złym samopoczuciem i działaniem niekorzystnej energii.

Kolejny sposób jest równie ciekawy. Weź miseczkę glinianą lub ceramiczną i wypełnij ją ryżem. Osiem cytryn rozłóż wokół miski a jedną w środku. Umieść miseczkę na lodówce.

Możesz również zmieszać wodę z sokiem cytrynowym i umieścić mieszankę w butelce ze sprayem. Regularnie spryskuj nią całe mieszkanie.

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie miłość swojego życia umieść miseczkę z trzema cytrynami obok swojego stolika nocnego.

Aby oczyścić swój dom ze złej energii pokrój cytrynę na cztery części, połóż je na talerzy i wokół nic nasyp sól. Umieść talerz pod łóżkiem lub obok niego. Kiedy rano wstaniesz nie dotykaj cytryn. Włóż je do foliowego woreczka i wyrzuć. Powtarzaj przez trzy dni z rzędu. Rano poczujesz się znacznie lepiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *