Domowe lekarstwo na raka

Domowe lekarstwo na raka – kurkuma, oliwa z oliwek, pieprz

Domowe lekarstwo na raka – przepis, który Wam podamy został przebadany naukowo a jego skuteczność potwierdza wielu lekarzy uważając, że jest to jeden ze skuteczniejszych, naturalnych środków na ochronę przed atakiem nowotworu. Wszystko co trzeba zrobić to zmieszać 1/4 łyżeczki przyprawy jaką jest kurkuma z połową łyżeczki oliwy z oliwek oraz odrobiną czarnego, mielonego pieprzu.

Najlepszym sposobem na spożycie mikstury jest dodanie jej do zup lub sałatek. Jeżeli stosujesz ją jako przyprawę do gorących dań upewnij się, że temperatura nie jest zbyt wysoka i nie zahamuje działania właściwości prozdrowotnych składników. Zawsze należy dodawać mieszankę na koniec. Można spożywać mix również w formie napoju. Wówczas wystarczy dolać go tylko do wody mineralnej.

Domowe lekarstwo na raka – dlaczego kurkuma jest tak skuteczna?

Istnieją mocne dowody, które potwierdzają zdrowotne właściwości kurkumy. Ta popularna, żółta przyprawa stosowana jest na przykład do curry. Działa przeciwzapalnie i jest skuteczniejsza niż niejeden komercyjny lek, a przy tym dużo tańsza!

Kurkuma zyskuje na popularności w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, ponieważ wiele badań wykazało, że zapobiega występowaniu kilku rodzajów raka, w tym raka jelita grubego, raka prostaty i raka mózgu.

Niestety, inne badania wykazały, że kurkuma nie jest w pełni wchłaniana przez nasz organizm. Właśnie dlatego należy mieszać ją z imbirem oraz czarnym pieprzem, które zwiększają biodostępność kurkumy w organizmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *