pedicure

Pedicure – skuteczny pedicure w domowych warunkach

Pedicure – kobiety chcą, aby ich ciało, włosy i zęby zawsze prezentowały się pięknie. Przykładają dużą wagę do swojego wyglądu i nie zapominają również o pedicure. Ich stopy także powinny prezentować się nienagannie i to zwłaszcza latem, kiedy tak często zakładają finezyjne, lekkie obuwie.

Suche i popękane pięty nie wyglądają atrakcyjnie. W skrajnych przypadkach mogą nawet powodować ból. Na szczęście istnieją naturalne sposoby radzenia sobie z tą dolegliwością. Wszystko, czego potrzeba znajduje się w naszej kuchni. Mowa tu między innymi o sodzie oczyszczonej mającej wysokie właściwości antyseptyczne. Przeciwdziałają one wszelkim infekcjom a w dodatku zmiękczają wodę podczas kąpieli stóp.

Skuteczny pedicure w domowych warunkach

Poniższy przepis pozwoli na oszczędzenie naprawdę dużych pieniędzy! Wystarczy tylko wypróbować i zastosować się do naszych wskazówek a zobaczysz jak szybko Twoje stopy będą prosić się o ekspozycję w letnie dni. Przygotuj relaksującą kąpiel dla stóp, odpręż nogi i szykuj się na zbliżający sezon letni!

Składniki do kąpieli:

  • 2-4 szklanki mleka
  • 1 łyżka sody oczyszczonej.

Podgrzej mleko i mocz w nim stopy przez 10 minut. Dodaj sodę oczyszczoną i potrzymaj jeszcze przez chwilę a następnie dokładnie wypłucz. Umyj nogi ciepłą wodą i zastosuj środek nawilżający kiedy je osuszysz. Po kilku zabiegach stopy będą prezentować się doskonale!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *