przebarwione zęby

Przebarwione zęby – te składniki czynią cuda dla zębów, sprawdź to!

Przebarwione zęby to poważy problem estetyczny, który może być wynikiem nieprawidłowej higieny, uwarunkowań genetycznych,  niewłaściwych nawyków żywieniowych i nałogów. Na rynku istnieje mnóstwo komercyjnych sposobów na walkę z tym problemem, ale niestety nie wszystkie są skuteczne. Te, które naprawdę przynoszą efekty zawierają w swoim składzie substancje chemiczne, które niszczą szkliwo oraz powodują liczne zdrowotne, skutki uboczne. Dodatkowo środki wybielające podrażniają dziąsła i sprawiają, że zęby stają się wrażliwe na ciepło i zimno.

Na szczęście istnieją domowe sposoby, dzięki którym można rozjaśnić odcień zębów już po pierwszym użyciu. Produkty zawarte w przepisie mają właściwości antyseptyczne, które przy okazji wybielania leczą również choroby dziąseł.

Domowy sposób na przebarwione zęby

Spróbuj naturalnego wybielacza zębów, który wykonany jest jedynie z trzech składników (jeden jest opcjonalny) i ciesz się pięknym uśmiechem.

Wystarczy jedna łyżka oliwy z oliwek, kurkuma i mięta pieprzowa. Zmieszaj te składniki i zastosuj jak normalną pastę do zębów. Efekty będą imponujące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *