detoksykacja poprzez stopy

Detoksykacja poprzez stopy – sprawdź jak wykonać prosty detoks!

Detoksykacja poprzez stopy – toksyny mogą nieść za sobą mnóstwo konsekwencji zdrowotnych, zwłaszcza jeśli w ciele nagromadzi się ich zbyt dużo. Detoksykacja poprzez stopy pozwala na szybkie usunięcie szkodliwych substancji uniemożliwiających normalne funkcjonowanie. Co najważniejsze, metoda, o której za moment się dowiecie jest całkowicie bezpieczna i mogą korzystać z niej wszyscy.

Detoksykacja poprzez stopy – Poduszki bambusowe

Zwykle wykonane są z drewna bambusa i można używać ich do detoksykacji. Odtłuszczają nogi i wyciągają z organizmu wszelkie szkodliwe substancje toksyczne. Ich skuteczność można zauważyć już po pierwszej nocy. Zmienią swój kolor na ciemnobrązowy. Ich regularne stosowanie może zmniejszyć bóle głowy i stawów.

Detoksykujące kąpiele jonowe

Również usuwają toksyny z organizmu. Do tego celu można użyć specjalnych, elektrycznych wkładek jonizujących, które oddają ujemne oraz dodatnie jony do wody.

Do kąpieli należy używać wody morskiej. Szybko można odczuć lżejszy oddech i ogólną poprawę samopoczucia. Woda podczas kąpieli zacznie zmieniać swój kolor na ciemniejszy.

Toksyny dostają się do organizmu przez jedzenie oraz powietrze i produkty do pielęgnacji ciała ze sklepowych półek. Są wszędzie i nie możemy się przed nimi skutecznie chronić, dlatego tak ważne jest, aby przynajmniej usuwać je regularnie ze swojego organizmu.

Mam nadzieję, że publikacja podoba ci się i podzielisz się nią ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *