Domowy sposób na oczyszczenie wątroby

Domowy sposób na oczyszczenie wątroby oraz utratę zbędnych kg

Domowy sposób na oczyszczenie wątroby – wątroba to bardzo ważny organ, który bierze udział we wszystkich procesach metabolicznych. Do jej zadań należy również oczyszczanie krwi z toksyn, wytwarzanie białka niezbędnego do krzepnięcia krwi a także rozkładanie tłuszczu i wytwarzanie energii. Dlatego ważne jest, aby oczyścić wątrobę raz na jakiś czas.

Kiedy wątroba jest nadmiernie obciążona toksynami nie może poradzić sobie z prawidłowym wypełnianiem swoich zadań. Sprawia również liczne problemy zdrowotne. Ponadto uszkodzone funkcje wątrobowe nie pozwalają na zdrowe odchudzanie.

Zważywszy na te wszystkie informacje warto pamiętać, że regularna detoksykacja wątroby to podstawa. Zalecamy tutaj skuteczną recepturę, która może w tym pomóc. Jest to kuracja trwająca zaledwie trzy dni!

Jak oczyścić wątrobę w 3 dni – domowy sposób na oczyszczenie wątroby

Składniki:

  • szklanka posiekanej natki pietruszki
  • 5 łodyg selera
  • 6 szklanek wody
  • 3 cytryny.

Wszystkie składniki musisz dokładnie umyć. Jeśli nie masz pewności czy są ekologiczne użyj do tego celu sody oczyszczonej. Nie powinny znajdować się na nich żadne pestycydy ani pozostałości po nich. Składniki zmiksuj i dodaj do nich wodę. Twój domowy lek oczyszczający jest już gotowy do użycia.

Pij dwie szklanki tego środka trzy razy dziennie przed posiłkiem. Kontynuuj kurację przez trzy dni. Przerwij na tydzień a następnie powtórz ją na nowo. Pamiętaj, aby w czasie detoksu unikać ciężkich posiłków i pić dużo wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *