Czosnek sposobem na zakażenie pochwy

Czosnek sposobem na zakażenie pochwy? Sprawdź czy to możliwe!

Czosnek sposobem na zakażenie pochwy? Poniższy artykuł dotyczy kobiety, która odkryła bardzo skuteczne naturalne lekarstwo na zakażenie pochwy. Ku jej zdziwieniu znalazła rozwiązanie tam, gdzie najmniej się go spodziewała.

Czosnek sposobem na zakażenie pochwy?

Kiedy kobieta odkryła, że znów dostała zakażenia pochwy poszła do ginekologa, aby potwierdzić swoje przypuszczenia. Miała świadomość, że to nawrót infekcji, na który znów dostanie leki, kremy oraz maści. Zakażenie po kilku dniach od wizyty zaczęło ustępować. Kobieta była naprawdę ucieszona myśląc, że to już kres jej przykrych dolegliwości. Niestety, po upływie jednego miesiąca problem znów powrócił! Tym razem ze zdwojoną siłą.

Postanowiła, że tym razem nie zaufa komercyjnym specyfikom. Zaczęła szukać alternatywnego rozwiązania. Przeszukała cały Internet i tylko w jednym artykule przeczytała o historii kobiety, która borykała się z podobnym problemem. Znalazła jednak skuteczny lek – czosnek. Wydało jej się jednak, że umieszczanie ząbka czosnku w pochwie to niezbyt dobre rozwiązanie, dlatego nie zdecydowała się spróbować.

Minęło kolejne kilka dni. Zakażenie zaostrzyło swój przebieg i nic, ale to zupełnie nic nie przynosiło już nawet chwilowej ulgi. Pewnego razu przypomniała sobie o czosnku i postanowiła spróbować. O dziwo, udało się! Już po kilku chwilach zaczęła czuć ulgę. Wkrótce całkowicie się wyleczyła i do dziś dnia problem nie powrócił. Obecnie kobieta radzi innym dziewczynom i paniom dorosłym jak powinny postępować w podobnych sytuacjach.

Sposób użycia

Wystarczy wziąć ząbek czosnku, obrać go i przeciągnąć przez środek nitkę zabezpieczając mocno, aby ząbek nie mógł się uwolnić. Następnie trzeba umieścić go w pochwie i przytrzymać przez około 12 godzin. Zabieg powtarzać do czasu aż zakażenie nie ustąpi. Powinno to trwać nie dłużej niż kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *