cytryna i soda oczyszczona

Cytryna i soda oczyszczona może uratować nam życie!

Cytryna i soda oczyszczona to dwa składniki, które były poddawane licznym badaniom. Wielokrotnie dowiedziono, że cytryna i soda oczyszczona połączona w całość korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dowiedziono również, że cytryna i soda oczyszczona jest skuteczniejsza niż chemioterapia.

cytryna i soda oczyszczonaW licznych badaniach dowiedziono, że cytryna i soda oczyszczona jako jednolita mieszanka aż 10 000 razy skuteczniej zwalcza komórki rakowe niż chemioterapia. Z jakiego więc powodu to zestawienie nie jest publicznie promowane? Powód jest niezwykle prosty. Firmy farmaceutyczne mogą strawić miliardy złotych jeżeli ludzie zaprzestaną korzystać z chemioterapii.

Cytryna i soda oczyszczona – właściwości

Wszyscy wiemy, że cytryna posiada właściwości antynowotworowe, które mogą pomóc w walce z różnego rodzaju torbielami i guzami. Najsilniejszym narzędziem w walce z nowotworami jest skórka z cytryny. Wszystko za sprawą związku chemicznego o nazwie d-limonen. Działanie tego związku było badane na zwierzętach, udowodniono, że skutecznie działa na komórki nowotworowe.

Cytryna i soda oczyszczona alkalizują ciało utrzymując właściwe pH w organizmie. Z tego względu powstają nieprzyjemne warunki dla nowotworów, które w takich warunkach nie mogą się rozprzestrzeniać.

Wielu ekspertów zaleca spożywanie aż 150g owoców cytrusowych w tygodniu. Regularne przyjmowanie cytrusów w każdym tygodniu zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego o 18%, raka jamy ustnej o 53%, raka gardła o 58% oraz raka żołądka o 31%.

Skuteczne działanie cytryny sprawia, że rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych staje się niemożliwe. Dowiedziono, że są one skuteczniejsze niż adriamicyn, chemioterapia oraz inne leki farmakologiczne.

Wszyscy wiemy, że chemioterapia jest szkodliwa dla naszego zdrowia, gdyż niszczy zdrowe komórki. Z tego względu zalecane jest wymieszanie 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej z 2 łyżeczkami soku z cytryny. Tak przygotowaną mieszankę spożywajmy regularnie, a zmniejszymy ryzyko zachorowań na raka do minimum.

Bardzo ważne jest również przyjmowanie naturalnych, niemodyfikowanych produktów. Zdrowa żywność to podstawa zdrowego funkcjonowania.

 

Komentarze

  1. przez jak długi okres czasu to stosować? czy stosowanie codziennie przez nieokreślony okres czasu jest zdrowe i nie ma żadnych efektów ubocznych?

  2. Jakim cudem cytryna zwieksza odpornosc? jak cebula czy pomarancza ma witaminy ,, C ,,o wiele wiecej niz cytryna? a do tego kwas zawarty w cytrynie rozpiernicza zeby. powodzenia

  3. Polecam picie soku z cytryn, każdego dnia piję sok z dwóch cytryn , czasami z jednej, rozcieńczam go z ciepłą wodą. co zauważyłam? Nie zachorowałam przez rok na grypę, nie miałam anginy, przeziębiłam się , ale to był tylko lekki katar.

  4. Soda z cytryną spożywać regularnie co to znaczy ,to jak,1raz dziennie,2,5 razy czy co godzinę wyrażajcie się ściśle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *