witaminy koktajl

Witaminy w wstrząsającej bombie witaminowej – przepis na koktajl

Witaminy są niezwykle ważnym elementem prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Bardzo ważne jest to, aby przyjmować je razem z warzywami i owocami, gdyż nasz organizm nie posiada zdolności do samoistnego ich produkowania. Poznaj wstrząsającą bombę witaminową w odsłonie rewelacyjnej mieszanki jako koktajl.

witaminy koktajlWitaminy są wręcz niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Odpowiadają za wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Witaminy to elementy których nie może zastąpić w prawidłowym metabolizmie oraz procesach umożliwiających nam normalne funkcjonowanie.

Witaminy są również odpowiedzialne za wzmocnienie naszego układu odpornościowego, dodatkowo wspierają proces wzrostu i rozwoju. Dodatkowo pomagają naszym komórkom jak i narządom w prawidłowym ich funkcjonowaniu.

Z tego względu postanowiliśmy przedstawić wam ten rewelacyjny przepis na witaminową bombę, która pozytywnie poprawi stan naszego zdrowia. Wystarczy, że każdego dnia będziemy spożywali ten rewelacyjny koktajl.

Witaminy w koktajlu, czyli jak wykonać witaminową bombę?

Składniki:

Przygotowanie:

  1. Wszystkie składniki umieść w garnuszki
  2. Wykorzystaj blender i zmiksuj wszystkie składniki
  3. Po otrzymaniu jednolitej masy, możesz udekorować koktajl nasionami Chia (szałwia Hiszpańska)

Tak przygotowany koktajl spożywaj każdego dnia, a twój organizm będzie otrzymywał ogromną ilość wartościowych witamin i minerałów.

Koktajl w takim zestawieniu pozytywnie wpływa nie ogólne samopoczucie i usprawnia funkcjonowanie wielu narządów w naszym organizmie.

Czy nie uważasz, że ten koktajl jest niezwykle prosty do przygotowania? Z pewnością większość z nas posiada te produkty w swojej kuchni i nikt nie powinien mieć problemów z przygotowaniem tej witaminowej bomby w postaci koktajlu.

Warto dodać, że nie dość, że ten koktajl będzie wzbogacał nasz organizm w wiele witamin i minerałów to również będzie działał oczyszczająco nasz organizm z ze złogów i toksyn. Poprawi się nasz układ krwionośny oraz będzie zapobiegał powstawaniu anemii. W głównej mierze odpowiedzialne są za to przeciwutleniacze, które poprawiają przyswajalność tlenu przez komórki.

Komentarze

  1. Robię czasami takie koktajle niestety rzadko bo ciągle jestem zalatana. Ale trzeba się wzmacniać dlatego z rodziną stosujemy modrzew dahurski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *