chorobach

Niesamowite! Pozbądź się wszystkich chorób – użyj przepisu

Niesamowity przepis, który pomoże pozbyć się wszystkich chorób i działa, aż 5 lat! Zastosuj ten przepis raz na 5 lat i pozbądź się wszystkich chorób. Czosnek jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych składników wszystkich skutecznych, naturalnych antybiotyków. Wiele osób na co dzień wykorzystuje czosnek do wielu potraw oraz poprawy smaku. Z medycznego punktu patrzenia jest to lekarstwo na wiele chorób i dolegliwości.

pozbądź się wszystkich choróbPrzepis jest naturalnym środkiem do leczenia wszelkiego rodzaju chorób. Jest bardzo silny, z tego względu powinno się go stosować co 5 lat, nie wcześniej. Ze względu na fakt, iż czosnek jest jego głównym składnikiem to za tak wspaniałe działanie odpowiadają allicyny.

Allicyna jest siarko-organicznym związkiem chemicznym, fitocyd który posiada właściwości bakteriobójcze i jednocześnie posiada swój charakterystyczny zapach. Powstaje on na skutek uszkodzenia tkanki cebuli lub czosnku, również niektóre rośliny posiadają te właściwości, czyli mieszaninę racemiczną. Ten niezwykle skuteczny związek powstaje jako produkt przekształcenia alliiny przez wpływ enzymu allinazy oraz pośredni kwas allilosulfenowy.

Ten wspaniały przepis udowodnił swoje skuteczne działanie w leczeniu chorób płuc, miażdżycy, zapalenia zatok, zapalenia stawów, nadciśnienia, reumatyzmu, hemoroidów, impotencji oraz zapalenia błony śluzowej żołądka. Mimo, że mikstura skutecznie działa na wyżej wymienione choroby i dolegliwości, to również skutecznie wpływa na poprawę metabolizmu, poprawia słuch i wzrok, a także wspiera proces odchudzania.

Pozbądź się wszystkich chorób, czyli jak wygląda przepis?

Składniki:

  • 300g czosnku
  • 200ml rumu lub mocny alkohol (95%)

Ważne, aby wybierając alkohol nie zawierał w swoim składzie chlorek benzalkoniowy lub metanol.

Przygotowanie:

Dobrze zmiażdżyć czosnek, a następnie przesypać go do szklanego słoika. Czosnek zalać alkoholem. Szczelnie zamknąć słoik i pozostawić go na 10 dni, aby korzystne substancje z czosnku wymieszany się z alkoholem. Po dziesięciu dniach dobrze odsączyć czosnek od alkoholu i zostawić sam płyn, który ląduje w lodówce na około dwa tygodnie.

Pozbądź się wszystkich chorób, czyli jak go spożywać?

Ten niezwykle silny lek spożywaj przez 12 dni, przed posiłkiem. Aby skutecznie go spożywać, należy wymieszać go z wodą, ale jak? Przed śniadaniem do szklanki z wodą dodaj jedną kroplę mikstury, przed obiadem – dwie krople, a przed kolacją trzy krople. Dawkowanie jest zalecane i nie powinno być w żaden sposób modyfikowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *