ćwiczenia na lepszy seks

Ćwiczenia na lepszy seks i dłuższy stosunek – erotyczna gimnastyka

Ćwiczenia na lepszy seks nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, ale również wspierają libido, dodając ochoty na miłosne igraszki niekoniecznie w łóżku. Jeśli ostatnio nie odczuwasz pożądania i nie tryskasz zapałem do seksu warto to zmienić poprzez odpowiedni zestaw ćwiczeń. Rozbudzają one doskonale energie seksualną, a także dodają erotycznej pewności siebie, stymulują zmysły.

Kondycja fizyczna – ćwiczenia na lepszy seks

Niestety słaba kondycja fizyczna przyczynia się nie tylko do braku akceptacji samego siebie ale i niezadowolenia z seksu. Otyłe osoby z nadwagą rzadko oprawiają seks taki, o którym marzą, znacznie częściej unikają w ogóle zbliżeń. Mała aktywność w sypialni odpowiada aktywności w życiu. Osoby o statycznym stylu życia także podczas stosunku są ospałe, ociężale.

Brak ruchu wpływa tez na pobudliwość seksualną. Ruch dodaje nam energii i satysfakcji, poprawia nastrój, jego brak prowadzi do depresji, apatii. Erotyczna świadomość jest bardzo ważna w kontekście sprawności życia seksualnego, bez względu na płeć i wiek. Stań się wulkanem seksu!

Ćwiczenia na lepszy seks – zadbaj o pozytywne zmęczenie

Zmęczony organizm marzy o wypoczynku, relaksie i śnie, jednak nie o seksie. Mimo to zadbaj o pozytywne zmęczenie, bowiem umiarkowany wysiłek dostarcza nam endorfin, czyli hormonów szczęścia napawających nas energią. Aktywność odpręża i wzmaga popęd seksualny.

Na rozgrzewkę możesz wybrać ulubione ćwiczenie, jak też jogging, taniec, czy jazdę na rowerze, także stacjonarnym. Ważny by podczas ćwiczeń uruchomić wyobraźnie i wyobrazić sobie pikantne sceny z sobą w roli głównej. Poczuj wówczas dreszczyk podniecenia i pość wodze fantazji nie zaprzestając ćwiczeń.

Ćwiczenia na lepszy seks – postaw na gibkość

Ciało do seksu potrzebuje przede wszystkim gibkości, elastyczności. Dlatego podczas ćwiczeń wybieraj te skupiające się na wyginaniu kończyn, klatki piersiowej. Pomóc też może taniec. Najlepszym ćwiczeniem tego rodzaju jest pozycja w rozkroku z ugiętymi kolanami i dłońmi wspartymi o biodra. W tej pozycji wypinamy biodra do przodu i cofamy w tył. Możemy również wykonać okrążenia biodrami.

Dodając do tego naprzemienność i zmienne tempo raz wolniej, raz szybciej rozpalisz ciało do czerwoności. By je wyciszyć wykonaj kołyskę. Pamiętaj o mięśniach Kegla, przydadzą się w zapewnieniu sobie i partnerowi przyjemności. Kolejnym ćwiczeniem może być taniec brzucha. Nie musisz skupiać się na technice, ruchy wymyślaj na poczekaniu, im bardziej spontaniczne, tym lepiej.

Ćwiczenia na lepszy seks – gdy jesteś rozgrzana

Nie schładzaj ciała zbyt szybko. Kiedy już rozruszałaś biodra i pobudź pochwę rozciągnij miednicę pozycją lubieżnego kociaka. Uklęknij w tym celu na czworakach, obniż tułów i wypnij pośladki. Kołysz się na boki, w przód i tył przez około 3 minuty, zataczaj biodrami okręgi zaciskając mięśnie Kegla.

Przeciągnij się jak kot, poczuj mięśnie grzbietu. Alternatywnie przejdź do pozycji wsparcia na wyprostowanych ramionach i prostuj nogi równocześnie mocno zaciskając pośladki.

Ćwiczenia na lepszy seks – spróbuj tańca

Taniec na rurce to nie dla ciebie? Spróbuj zmysłowych ruchów przed lustrem a spodoba ci się. Ruchy w rytm muzyki są podniecające, kołysz biodrami i zataczaj okręgi ramionami, najpierw leniwie a potem coraz energiczniej. Gdy czujesz pełne podniecenie wykorzystaj go, zacznij masować się dłonią po całym ciele, zwłaszcza poświęcając uwagę udom i spojeniu łonowemu.

Możesz doprowadzić się do orgazmu nie przerywając ćwiczeń i masażu. Pamiętaj, by być wciąż w ruchu, dbaj o stymulację narządów płciowych. Jeśli ręce ci nie wystarczają sięgnij po przedmioty erotyczne, może być to zarówno wibrator jak i hantle, czy mop podłogowy.

Ćwiczenia na lepszy seks – wycisz organizm

Trening należy zakończyć schłodzeniem, podobnie jak trening siłowy również i ten wymaga głębokie do wdechu i wydechu. Odpręż się, zamknij oczy, myśl pozytywnie i wracaj do ćwiczeń jak najczęściej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *