Ćwiczenia penisa

Ćwiczenia penisa – ćwiczenia na penisa dla lepszych doznań seksualnych

Ćwiczenia penisa – podczas stosunku jest kilka bodźców, które odpowiadają za intensywność czy długość trwania doznań. Wbrew pozorom seks nie jest czysto techniczną sprawa. Niemniej jednak wykonując ćwiczenia penisa możemy poprawić jego wrażliwość!

Uwrażliwiony penis

Teoretycznie do osiągnięcia orgazmu potrzebna jest mężczyźnie jedynie odpowiednia porcja ruchów posuwistych. Ich właściwe natężenie, nacisk, prędkość i ilość sprawiają, że żołądź jest odpowiednio stymulowana. Jednak orgazm tak naprawdę zaczyna się w głowie! Nieodpowiedni nastrój, jakaś zabłąkana myśl w trakcie stosunku – i możemy zapomnieć o przyjemności.

Na szczęście czerpania maksimum przyjemności z seksu można się nauczyć. Wystarczą systematyczne treningi. Dzięki nim można uwrażliwić swojego penisa, pobudzić jego ukrwienie i wytrenować osiąganie orgazmów. Będą one dłuższe i intensywniejsze.

Ćwiczenia penisa – ukrwienie penisa

Najwięcej zależy oczywiście od ukrwienia członka. Maksymalne wypełnienie ciał jamistych krwią spowoduje większą erekcję. Penis będzie lepiej ukrwiony, a wiec bardziej podatny na bodźce. Będzie można dłużej utrzymać stan erekcji i wydłużyć trwanie orgazmu. To zdecydowanie efekt, dla którego warto podjąć próbę uwrażliwienia swojego członka.

Ćwiczenia na penisa

Siusianie z przerwami. To bardzo ciekawy sposób na to, jak wytrenować punkt prostaty. Jest on bardzo wrażliwy na bodźce seksualne. Podczas oddawania moczu wart zaciskać go i rozluźniać, oddając przerywany strumień moczu. Takie ćwiczenie wykonywane codziennie po kilka razy na pewno przyniesie spodziewane efekty w kilka tygodni! Dobrym elementem treningu może być też masowanie krocza – miejsca pomiędzy jądrami a odbytem.

Można to robić samodzielnie, a można potraktować jako element gry wstępnej. Warto zachęcić partnerkę do takiej zabawy, szczególnie, że sprawia ona wielką rozkosz! Najsilniej unerwionym miejscem na penisie jest żołądź. Ściskając ją delikatnie na kilkanaście-kilkadziesiąt sekund i rozluźniając, można sprawić, że będzie bardziej ukrwiona. Wtedy będzie jeszcze bardziej wrażliwa na bodźce!

To ćwiczenie również można potraktować jako element gry wstępnej. Jak widać, taki trening może być przyjemny. Dla odmiany, możesz też poćwiczyć z partnerką mięśnie Kegla. Przyjmując pozycję „na jeźdźca” partnerka może zaciskać mięśnie pochwy na członku i rozluźniać. To ciekawe ćwiczenie, pozwalające usprawnić ciało i lepiej je poznać.

Ćwiczenia z obciążeniem

Trzymając w rękach hantle można sprawnie ćwiczyć penisa. Poprzez wyciągnięcie rąk w górę stojąc w lekkim rozkroku, zmuszamy mięśnie członka do wysiłku. Ćwiczenie na wyciąganie rak w górę lub do przodu można wykonywać na stojąco, na siedząco lub na plecach. Pomocne będzie również systematyczne napinanie mięśni głębokich brzucha.

Takie ćwiczenia można wykonywać codziennie, nawet po wielokroć, bez konieczności chodzenia na siłownię. Regularne uprawianie seksu i powstrzymywanie się od orgazmu różnymi sposobami (na przykład – siłą woli) to również dobry trening. Fakt zbliżania się orgazmu należy wówczas odłożyć w czasie jak najdłużej się da, by przyjemność była mocniejsza i dłuższa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *