30 day shred

30 Day Shred – program ćwiczeń dla Ciebie, przebieg treningu

30 Day Shred Jillian Michaels jest skutecznym sposobem na nadwagę. Skuteczność treningu potwierdzają tysiące Amerykanek, które wręcz się zakochały w tej trenerce. Program obejmuje 30 dni ćwiczeń pozwalających zrzucić nawet 9 kg. Trening odchudza najbardziej newralgiczne partie ciała jak brzuch i pośladki.

30 Day Shred

30 Day Shred to kultowy program ćwiczeń fitness. Te ćwiczenia dają wycisk. Są to ćwiczenia z gatunku aerobowych i wzmacniających. Dzięki ich kompozycji tkanka tłuszczowa jest spalana maksymalnie w minimalnym czasie. By zacząć ćwiczyć wystarczy zaopatrzenie się w dwa ciężarki po 1-2kg każdy.

Na program składają się części oznaczone Level1, Level2 i Level3. Każda część trwa 10 dni. W pierwszej części realizowane są pompki, przysiady i wykroki z ciężarkami oraz pajacyki i brzuszki oraz wybrane ćwiczenia z hantlami. W części drugiej ćwiczenia są modyfikowane tak, aby skłonić organizm do większego wysiłku. Zamiast zwykłych pompek w tej części wykonuje się pompki wędrujące itp. ćwiczenia. W części trzeciej utrzymuje się ten sam stopień wysiłku fizycznego jednak ćwiczenia komplikowane są technicznie np. plank z prostowaniem ramion.

Przebieg treningu

Program składa się z trzech poziomów po 10 dni każdy. Każdy level składa się z trzech obiegów, które dzielą się na ćwiczenia siłowe, jakie wykonywane są po 3 minuty każde. Ponadto na level składają się ćwiczenia aerobowe po 2 minuty i ćwiczenia mięśni brzucha – minuta. Łącznie trening z rozgrzewką i wychłodzeniem trwa 30 minut. Program jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób z doskonała kondycją.

Efektywność ćwiczeń

Po miesiącu stosowania można liczyć na utratę kilogramów, zwykle około 3kg. Poza tym 3 kg tracą osoby, które ćwiczą, ale odżywiają się normalnie, tymczasem za 70% sukcesu w odchudzaniu odpowiada dieta. Ponadto można też liczyć na 2 do 3 cm mniej w obwodzie talii. Wiele jednak zależy od wyjściowej masy ciała i ilości tłuszczyku. Trening 30 dniowy to również okazja do wyrzeźbienia ciała.

Wraz z ćwiczeniami unoszone są pośladki a talia zaczyna być wyraźnie zarysowana. Dodatkowym plusem jest optycznie większy biust i sylwetka bardziej wyprostowana. Efektem ćwiczeń jest sprężysta skóra, redukcja cellulitu i eliminacja efektu galarety. Skóra zyskuje ukrwienie i dotlenienie, zaś mięśnie wzmocnienie.

Treningi wzmacniają nie tylko mięśnie znajdujące się tuż pod skórą, lecz także ich głębsze warstwy, gorset mięśniowy. Program pomaga poprawić wydolność organizmu. Co istotne Jillian Michaels przez cały trening nie zwalnia tempa, nie ma tu czasu na odpoczynek. Twoje ciało zyskuje odporność na duży wysiłek.

Program ćwiczeń dla Ciebie

To świetny program dla każdej kobiety, zarówno dla otyłych jak i osób z nadwagą. By uzyskać lepszy efekt ćwiczeń warto wspomóc się dietą. To także trening dla dziewcząt, działa wówczas wzmacniająco. Treningi doskonale modelują i ujędrniają ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *