pozbycie się tkanki tłuszczowej

Pozbycie się tkanki tłuszczowej – domowe sposoby na niechciany tłuszcz

Pozbycie się tkanki tłuszczowej  – mnóstwo chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie oraz rak są często wynikiem złych nawyków żywieniowych powodujących nadmierną kumulację toksyn w organizmie. Jest to główny powód, który sprawia, że pozbycie się tkanki tłuszczowej nie jest prostym zabiegiem.

Jednak istnieje jeden, skuteczny i całkowicie naturalny sposób, który pozwoli Ci w prosty i szybki sposób oczyścić krew z toksyn i wyeliminować niezdrowe tłuszcze z całego organizmu. Dietetycy zalecają, aby miksturę, na którą przepis znajdzie się poniżej spożywać po obfitym posiłku lub po diecie. Wówczas stymulacja spalania tłuszczu jest najbardziej efektowna. Do przygotowania będziesz potrzebował składników, które prawdopodobnie masz w swojej lodówce.

Mieszanka na pozbycie się tkanki tłuszczowej

Składniki, których potrzebujesz:

kilogram cytryny

400 gram selera

2 litry wody

Zacznij od obrania i skrojenia korzenia selera. Wrzuć go do wody i dodaj skórkę z cytryny. Postaw mieszankę na ogniu i doprowadź do wrzenia. Następnie gotuj przez kolejne dwadzieścia minut i odstaw do momentu aż całkowicie wystygnie. Po tym czasie wyciśnij cytrynę i dodaj powstały z niej sok do napoju. Przecedź i przechowuj w szklanej butelce.

Jak stosować?

Najlepiej pić 100 ml mieszanki każdego dnia przy obfitych posiłkach. Jeśli smak okaże się dla Ciebie za mocny dodaj jeszcze odrobinę wody. Pamiętaj, aby przechowywać napój w lodówce.

Komentarze

  1. Przepisy powinne byc podawane precyzyjnie. To chyba dość istotne w takich sprawach. Wyciskamy jedną cytrynę czy caly kg ktory był zalecany na zapotrzebowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *