ćwiczenia na powiększenie ust

Ćwiczenia na powiększenie ust czyli pełne usta bez botoksu

Ćwiczenia na powiększenie ust – pełne, zmysłowe usta to marzenie każdej kobiety. Takie usta wyrównują proporcje twarzy i sprawiają, że bardziej wyeksponowane stają się na przykład również seksowne oczy. Czy są jakieś ćwiczenia na powiększenie ust?

Bardzo ruchliwe mięśnie twarzy

Mięsień okrężny ust jest jednym z najbardziej pracowitych mięśni naszego ciała. Każdego dnia całują, mówią, odgryzają kęsy, zdradzają nasze nastroje. O swoje usta należy dbać nie tylko stosując najlepsze dla ich urody kosmetyki i pielęgnując je. Potrzebna jest również codzienna dawka wzmacniania mięśnia okrężnego ust. To rozwiązanie dużo lepsze niż pójście na łatwiznę, czyli zabieg powiększający. Kwas hialuronowy w ustach nie wygląda atrakcyjnie. Powoduje, że usta wydają się bardzo nienaturalne, wręcz brzydkie.

Ćwiczenia na powiększenie ust

Ćwiczenia na powiększenie ust nie zajmą Ci wiele czasu. Nie są też męczące, nic nie kosztują. Warto wypróbować je przez kilka tygodni – to naprawdę żaden wysiłek, a korzyści mogą być ogromne! Ćwiczenia te są propozycją dla osób, które marzą, by mieć choć odrobinę mniej wąskie usta. Lub dla tych kobiet, które chcą, by były jeszcze pełniejsze niż dotychczas. Można osiągnąć ten efekt w sposób delikatny – zauważalny, ale bez rzucania się w oczy. Usta po codziennych treningach będą lepiej ukrwione, mięśnie wzmocnione, a wargi wydatniejsze.

Szeroki uśmiech po kilkunastu sekundach zmieńmy na kolejne kilkanaście sekund w usta złożone w dziubek. Ściśnięte wargi kierujmy jak najbliżej nosa i wytrzymajmy kilka sekund. Zaciśnięte usta zagryźmy pomiędzy zębami i lekko ściśnijmy na kilka sekund. Układamy usta jak do dmuchania świeczki i wytrzymujemy kilka sekund. Wypuszczamy powoli powietrze z nadętych policzków. Przy otwartych ustach kierujemy prawy kącik ust do lewego. Taki zestaw ćwiczeń warto wykonać po kilka powtórzeń. To nic nie boli, nie jest nieprzyjemne, a może zdziałać dużo dobrego!

Ćwiczenia do wykonywania w każdej chwili

Ćwiczenia na powiększenie ust można wykonywać nawet kilka razy dziennie. Róbmy je podczas pracy przy komputerze lub przy czytaniu książek. Dzięki temu nie będziemy musiały wykradać ze swojej doby kolejnych cennych minut na ćwiczenia!

W sieci dostępne są również specjalne silikonowe nakładki trenujące mięśnie do ust. Mają one kolisty kształt. Wkłada się je do ust, co powoduje ich szerokie rozwarcie. Trening następuje poprzez delikatne ściskanie ustami kółka i „mocowanie się” z nim. Takie ćwiczenia mogą być całkiem przyjemne. Wystarczy kilka-kilkanaście minut dziennie, by w krótkim czasie zaobserwować naprawdę dobre rezultaty!

Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na zabieg powiększania ust, który jest bolesny, lepiej wydać kilka złotych na nakładkę do trenowania ust! Takie ćwiczenia w ciągu kilku tygodni pozwalają znacząco rozbudować mięsień okrężny ust. Usta staną się wyraźnie bardziej wydatne i lepiej ukrwione. Co więcej, takie ćwiczenia ust są bardzo przydatne w przypadku niektórych wad wymowy! Trenując usta zwiększasz siłę mięśni, a Twoja wymowa staje się bardziej wyraźna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *