Tradycyjne środki zaradcze

Środki zaradcze na astmę, zapalenie oskrzeli, kaszel

Tradycyjne środki zaradcze – Nasze babcie wiedzą najlepiej – tradycyjne środki zaradcze na astmę, zapalenie oskrzeli, kaszel i choroby płuc naprawdę istnieją i naprawdę działają! Nie wierzysz? Przeczytaj i spróbuj!

Ze względu na zanieczyszczenie środowiska i obniżenie jakości powietrza, więcej osób rozpoznaje się z chorobą płuc lub zaburzeniem, astmą, alergiami, różnymi rodzajami kaszlu i zapaleniem oskrzeli. Na szczęście istnieje popularny tradycyjny środek, który może złagodzić niemal każdy problem z płucami, zwłaszcza astmą, zarówno oskrzelową jak i sercową.

Nasze babcie wiedziały o naturalnym lekarstwie, które było bardzo skuteczne w leczeniu stanów zdrowotnych związanych z płucami, a wielu, którzy testowali lekarstwo, potwierdziło, że nasze babcia miały rację co do jej dużej siły uzdrawiania.

Oto babcina receptura działająca cuda!

Składniki:

  • 2 szklanki syropu klonowy
  • 1/2 cebuli czerwonej
  • 6 filiżanek lub 1,5 l wody
  • 2 cytryny średniej wielkości
  • 7 łyżek surowego miodu

Tradycyjne środki zaradcze – Przygotowanie:

Umieść czysty syrop klonowy i podgrzej go wstępnie na średnim ogniu. Następnie dodaj wcześniej posiekane cebulki i gotuj przez kilka minut, następnie dodając wodę. Na średnim ogniu ugotować mieszaninę, aż woda się zredukuje o więcej niż jedną trzecią. Niech chwilę ostygnie. Tymczasem ściskać cytryny i pozostawić sok na bok. Dodać miód i sok z cytryny do mikstury, i dobrze wymieszać. Pozostawić na noc, a rano osączyć ekstrakt i trzymać w szklanej butelce.

Tradycyjne środki zaradcze – Jak stosować?

  • Zjedz łyżkę przed każdym posiłkiem. Możesz powtórzyć leczenie, aż płuca się poprawią. Dzieci powinny zjeść łyżeczkę środka przed każdym posiłkiem.

Sok z cebuli – czy naprawdę warto?

Jak najbardziej i to nie tylko na dolegliwości wewnętrzne, ale i pomaga na zewnątrz. Cebula jest jednym z najlepszych produktów do pielęgnacji włosów. Jest to doskonały produkt do włosów, jeśli tracą blask i wypadają. Cebula zawiera siarkę, która odżywia korzenie włosów i przyspiesza jej wzrost.

Poniżej kilka przepisów, które pozwalają na użycie cebuli w celu przyspieszenia wzrostu włosów.

Sok z cebuli dla wzrostu włosów

Wyciśnij sok z cebulki i wymieszaj z wodą, która powinna wynosić 1/3 soku i 2/3 wody. Zwilż włosy, zwłaszcza koronę i zostaw ją na 25-30 minut. Można owinąć włosy ręcznikiem, aby cebule były wchłaniane do mieszków włosowych.

Cebula i olej kokosowy

Po zmieszaniu z olejem sok z cebulki przyspiesza wzrost włosów i odżywia włosy. Wymieszaj sok z cebulką i olejem. Owiń ręcznik i zostaw go na 30 minut.

Cebula i piwo

Można mieszać kawałki cebuli lub soku z cebuli z piwem w celu przyspieszenia wzrostu włosów. Zastosuj maskę dwa razy w tygodniu.

Cebula i miód

Jest to najskuteczniejszy środek domowy, który przyspiesza wzrost włosów. Wyciśnij cebulę i dodaj kilka kropli miodu. Nałóż ją na włosy i pozostaw na chwilę. Umyj włosy.

Cebula i rum

Umieść cebulę w szklance rumu, pozostawiając ją na noc. Następnego ranka masuj we włosy tą mieszaninę.

Cebula i cytryna

Możesz użyć kombinacji cebuli i cytryny do wzrostu włosów i leczenia łupieżu. Sok z cytryny redukuje wypadanie włosów.

Cebula i jogurt

Do soku cebuli dodaj łyżkę jogurtu. Dobrze wmasuj we włosy i skórę. Zostaw to przez 45 minut, a następnie umyj głowę szamponem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *