Rak a potężny owoc zdrowia

Rak a potężny owoc zdrowia – kobieta sama wyleczyła się z raka!

Rak a potężny owoc zdrowia – rak to choroba, która każdego roku zabija miliony ludzi na całym świecie. Konwencjonalne leczenie zwykle obejmuje chemioterapię, radioterapię i farmakologię, ale te metody niestety nie zawsze są skuteczne a przy tym powodują bardzo przykre skutki uboczne. Dziś opiszemy Wam historię Pani Candice Marie Fox, która również cierpiała na chorobę onkologiczną. Nie zaufała jednak medycynie konwencjonalnej. Postawiła na naturalne rozwiązania i dziś ma się naprawdę świetnie.

U naszej bohaterki zdiagnozowano 20 brodawkowatych raków tarczyc. Lekarze dawali jej maksymalnie rok życia i zalecali operację. Oczywiście zdesperowana Pani Fox zgodziła się bez namysłu. Operacja nie przyniosła jednak spodziewanych efektów. Rak rozprzestrzenił się na szyję i wątrobę.

Candice była zdecydowanie przeciwna chemioterapii, ponieważ pamiętała jak bardzo cierpieli przez nią nieżyjący już przyjaciel i kuzyn. Postanowiła więc znaleźć alternatywne rozwiązanie na walkę z chorobą i… udało się!

Na początku przestała spożywać alkohol, palić papierosy i stosować kosmetyki komercyjne. Zrezygnowała z pracy i rozstała się z mężem, z którym tkwiła w toksycznym związku.

Zaczęła ćwiczyć jogę i medytację. Przyswoiła dietę wegańską, z której całkowicie wyeliminowała produkty pochodzenia zwierzęcego. Wówczas zauważyła, że ma znacznie więcej energii do walki z chorobą.

Eksperci uważają, że mięso zawiera białko będące doskonałą pożywką dla komórek nowotworowych. Dlatego pacjenci, którzy cierpią na raka nie powinni spożywać produktów mięsnych.

Rak a potężny owoc zdrowia

Tajemniczą bronią Candice w walce z rakiem stał się ananas. Te tropikalne owoce są bogate w bromelainę, związek wzmacniający układ odpornościowy i redukujący stan zapalny. Co więcej, zwiększa 12-krotność potencjału do powstrzymywania rozwoju nowotworów.

Candice zaczęła jadać trzy ananasy dziennie. Mieszała je z kiwi, bananami, cytryną lub grejpfrutem, papają oraz jabłkami. W ciągu sześciu miesięcy rak zniknął a Candice do dziś jest zdrowa i cieszy się doskonałym samopoczuciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *