naturalne detoksykanty

Naturalne detoksykanty – naturalne środki oczyszczające

Naturalne detoksykanty – istnieje teza, która mówi, iż aby zdrowie uległo zmianie, koniecznie trzeba przestać polegać na aptekach i zamiast tego tworzyć własne farmy produkujące naturalne detoksykanty w domu, na własne potrzeby.

Prywatna farmacja może przynieść więcej korzyści. Korzystając z darów natury takich jak korzystne zioła, przyprawy, korzenie, warzywa, orzechy, owoce, barki, gliny, wodorosty i jagody, które pochodzą bezpośrednio z ogrodu lub są dzikim wytworem z natury można być zszokowanym widząc efekty. Te naturalne substancje nie blokują normalnych funkcji ciała, takich jak leki farmaceutyczne, ale działają w sposób oczyszczający na poziomie komórkowym bez powodowania wszystkich szkodliwych skutków ubocznych. Te naturalne substancje są wykorzystywane w sposób, który działa z naturalnymi procesami organizmu. Co ważniejsze, stosowanie naturalnych substancji jest wielką strategią zapobiegania, a nie blokowania dolegliwości.

Naturalnie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyseptyczne środki można stosować we własnym domu. Przedstawiamy listę podstawowych detoksykantów, które są idealne w walce z toksynami, rakiem i chorobą.

Naturalne detoksykanty – ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy to niedrogi sposób na usunięcie toksyn – kilka łyżeczek octu jabłkowego w połączeniu z wodą przed posiłkami dostarcza niezbędnych składników odżywczych, probiotyków i enzymów, które wspomagają prawidłowe trawienie i wchłanianie składników odżywczych. W przeciwieństwie do przetworzonych octów, które zostały poddane destylacji i pozbawione korzystnych składników odżywczych i enzymów, surowy ocet jabłkowy zawiera odpowiednie enzymyACV – szybko leczą dolegliwości żołądkowe i alkalizują organizm w celu zapobiegania chorobom.

Naturalne detoksykanty – kurkumina

Kurkumina, zawierająca aktywny składnik jest przeciwzapalna i oczyszcza krew. W wielu badaniach opisuje się właściwości chroniące skórę przed zachorowaniem na raka. Bezpieczna, skuteczna i niedroga, kurkuma powinna być zakupiona ze źródeł organicznych i wykorzystywana co tydzień jako znakomita metoda prewencyjna i przyprawa do gotowania. Jako naturalny detoksykator, kurkuma oczyszcza krew, oczyszcza wątrobę i nerki. Stosowana zewnętrznie, może usunąć wrzody. Stosowana wewnętrznie, może pomóc w usunięciu cyst.

Naturalne detoksykanty – glinka bentonitowa

Bentonitowa glina pochodzi z ziemi i może być mieszana w wodzie tworząc pastę. Stosowana zewnętrznie, może być nakładana i owinięta na skórę, aby pomóc wydobyć truciznę. W normalnych warunkach glinka bentonitowa może być użyta jako maska ​​do twarzy, aby oczyścić pory, a także zatrzymać nieprzyjemny zapach stóp. Wewnętrznie, bentonitowa glina jest naturalnym środkiem czyszczącym jelito grube. Przy silnym ujemnym ładunku jonowym przyciąga metale ciężkie, toksyny, szkodliwe bakterie i pestycydy, usuwając je bezpiecznie z organizmu.

Naturalne detoksykanty – węgiel aktywny

Węgiel aktywny występuje jako czarny proszek i może być mieszany w wodzie tworząc pastę – do zewnętrznego stosowania. Jako naturalny środek ściągający może być rozcieńczony wodą i zużyty do wewnętrznej detoksykacji. W czasie chorób przenoszonych przez żywność, zatrucia chemicznego lub narkotykowego, węgiel aktywny powinien być najpierw stosowany w celu usunięcia trucizny i bakterii z organizmu. Węgiel aktywny powinien znajdować się w każdym zestawie awaryjnym. Jest szybki i skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *