Sposób na kamienie żółciowe

Sposób na kamienie żółciowe – leczenia kamieni żółciowych, przepis

Sposób na kamienie żółciowe – kamienie żółciowe to nic innego jak utwardzone płyny trawienne, które gromadzą się w kanałach żółciowych. Objawy ich posiadania są różne, często też na tyle mylne, że nikt nie wiąże ich z faktyczną dolegliwością. Kamienie wyraźnie widoczne są dopiero na badaniu rentgenowskiemu i są na ogół bardzo małe. Mogą być czerwone, zielone, przezroczyste lub białe. Często w ich składzie zawarty jest wysoki poziom cholesterolu.

W przypadku kamieni żółciowych poziom cholesterolu może znacznie wzrosnąć, ponieważ jego wyeliminowanie jest bardzo trudne. Ponadto w kamieniach gromadzą się też drobnoustroje i pasożyty wywołujące liczne choroby. Jednak dzięki naszej metodzie możesz pozbyć się swojego problemu zaledwie w jedną dobę. Oto przepis, który Ci w tym pomoże.

Sposób na kamienie żółciowe – Składniki

pół filiżanki oliwy z oliwek

4 łyżeczki soli

świeżo wyciśnięty sok z 1 lub dwóch grejpfrutów

Przygotuj lekarstwo poprzez wymieszanie składników. Na tydzień przed planowaną kuracją odstaw minerały i witaminy syntetyczne. Jedz niskotłuszczowe produkty żywieniowe na śniadanie i lunch.

Skuteczne leczenie kamieni żółciowych

Godzina: 2.00 w nocy

Po godzinie 23 nie można nic jeść. Wymieszaj cztery łyżeczki soli z trzema szklankami wody. To wystarczy na cztery dawki.

Godzina: 6.00 rano

Wypij pierwszą dawkę mikstury.

Godzina: 8.00

Wypij drugą dawkę. Nie powinieneś czuć w tym czasie głodu.

Godzina: 9:45

Wyciśnij grejpfrut i połącz go z oliwą z oliwek.

Godzina: 10.00

Wypij lek i połóż się na 20 minut. W tym czasie kamienie żółciowe opuszczą wątrobę. Poczujesz ich wyraźny ruch.

Nie pij trzeciej dawki przed 6AM. Jeśli występują nudności poczekaj aż miną, dopiero wtedy weź trzecią dawkę.

 

Ostatnią dawkę wypij po dwóch godzinach. Po kolejnych dwóch możesz zacząć jeść. Rozpocznij dzień od szklanki naturalnego soku. Pół godziny później zjedz zielone warzywa liściaste. Przez cały dzień jedz produkty lekkostrawne.

Następnego ranka prawdopodobnie wystąpi biegunka. To normalne. Poczujesz ulgę, a wtedy kamienie żółciowe zostaną usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *