napój z miodu i cytryny

Napój z miodu i cytryny. Zobacz co stanie się po roku kuracji!

Napój z miodu i cytryny – medycyna rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie. W dalszym ciągu jednak alternatywne, naturalne rozwiązania mają swoich zwolenników, ponieważ mają oni świadomość ich skuteczności. Pewna Australijka postanowiła wykonać sobie kurację z wody cytrynowej i miodu. Minęło ponad rok a kobieta była zachwycona wynikami, jakie udało jej się osiągnąć.

Doskonałe połączenie i w stu procentach naturalne!

Połączenie cytryny i miodu ma długą tradycję jako naturalny środek zapobiegawczy przeciwko infekcjom. Chociaż każdy ze składników ma silne właściwości lecznicze we własnym zakresie, są one jeszcze silniejsze w połączeniu.

Miód ma silne właściwości antybakteryjne, które wspomagają pracę układu odpornościowego i przyspieszają proces gojenia się ran. Sok z cytryny z kolei jest bogaty w witaminę C, której korzyści dla zdrowia są tak naprawdę nieograniczone.

Ale cytryna i miód są czymś więcej niż najlepszym naturalnym środkiem przeciw grypie i zimna. Zdaniem Australijki, ta kombinacja oferuje szeroki wachlarz innych korzyści zdrowotnych.

Historia Crystal Davis

Crystal Davis często cierpiała na grypę i przeziębienie i zawsze brała leki bez recepty lub antybiotyki, aby zwalczać infekcje. Przynosiło to jednak tylko krótkotrwałą ulgę. Pewnego dnia natknęła się na  niesamowitą receptę i postanowiła spróbować czegoś innego niż dotychczas. Zmieszała sok z cytryny z miodem i ciepłą wodą. Piła tę mieszankę każdego ranka przed śniadaniem. Kurację kontynuowała cały rok.

Wkrótce zauważyła pierwsze efekty:

  • miała więcej energii odkąd zamieniła kawę na napój z wodą, cytryną i miodem
  • wyleczyła zakażenie układu moczowego, ponieważ ten napój jest silnym naturalnym lekiem moczopędnym i eliminuje toksyny z organizmu
  • stan jej skóry znacznie się poprawił, ponieważ miód stymuluje produkcję kolagenu a cytryna oczyszcza krew
  • zgubiła kilka zbędnych kilogramów

Przepis na napój z miodu i cytryny

Przepis, którego używała jest bardzo prosty. Najpierw trzeba przeciąć cytrynę na pół i wycisnąć sok z jednej części. Dodać jedną łyżkę miodu i ciepłej wody. Dobrze wymieszać i pić.

Najlepiej pić napój rano, przed śniadaniem. Pierwsze pozytywne zmiany występują w 2-3 tygodnie od rozpoczęcia leczenia. Mikstura jest korzystna dla całego ciała, ale najbardziej dla układu immunologicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *