lekarstwo na cukrzycę

Lekarstwo na cukrzycę – badania, przepis na lekarstwo na cukrzycę

Lekarstwo na cukrzycę – cukrzyca to poważna choroba cywilizacyjna, która może nieść za sobą poważne konsekwencje zagrażające życiu jeżeli nie jest odpowiednio leczona. Zgodnie z wynikami ostatnich badań jest to dolegliwość, która atakuje ludzi w różnym wieku – często nawet osoby młode, niezależnie od płci. Jest to choroba w zasadzie nieuleczalna. Diabetycy są skazani na przyjmowanie leków przez całe życie.

Im bardziej choroba postępuje, tym częściej pojawiają się jej skutki uboczne – zaburzenia pracy nerek, uszkodzenia nerwów, stopa cukrzycowa prowadząca nawet do konieczności przeprowadzenia amputacji, a nawet ślepota.

Według Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej Filipiny są miejscem, w którym problem cywilizacyjny cukrzycy pojawił się niedawno. Zakrojone na szeroką skalę badania i testy nie pozwoliły jednak w dalszym ciągu znaleźć niczego bardziej skutecznego w leczeniu cukrzycy niż insulina. Inaczej jednak twierdzi doktor dr Jaime Dy-Liacco, lekarz medycyny metabolicznej.

Sądzi, że odnalazł w końcu skuteczny lekarstwo na cukrzycę. Potrzebujesz tylko pięciu minut, aby pozbyć się choroby. 82-letni ekspert z Filipin twierdzi, że cukier nie jest przyczyną cukrzycy, ale brak sześciu niezbędnych minerałów w organizmie. Jeśli dostarczysz je do organizmu będziesz mógł zacząć jeść tak dużo deserów, jak tylko chcesz! Opierając się na swoich odkryciach lekarz opracował specjalną recepturę, która pomoże Ci uzupełnić wszelkie niedobory ważnych składników odżywczych.

Lekarstwo na cukrzycę – przepis

Do przygotowania będziesz potrzebować:

12 papryczek chili

2 surowe jaja

pół łyżeczki soli morskiej

Rozdrobnij chili i wymieszaj papryczki z surowymi jajami. Dodaj sól morską i wypij powstałą mieszankę. Można ją przygotować w mniej niż 5 minut. Rezultaty są imponujące! A Ty, co o tym myślisz?

Komentarze

  1. Szkoda, że nie wiemy jakie to te sześć minerałów, a może chodzi tu o pierwiastki?
    A chilli to bardzo ostre, mniej ostre czy nieostre? Dlaczego musi być sól morska, himalajska lub z Kłodawy nie może być?
    Trochę ten artykulik niedbały.

  2. Współczuję ludziom którzy zażyją ten „specyfik” Chodzi mi oto, że chili pali dwa razy! Aa tak na serio: spłukać ogień w ustach można tylko mlekiem lub wódką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *