Bez czarny

Bez czarny zabije wirusy w organizmie i wzmocni układ immunologiczny

Bez czarny – niezależnie jak bardzo próbujemy się bronić przed przeziębieniem czy grypą czasami wirusy wywołujące te przykre dolegliwości i tak nas dopadają. Jeżeli należysz do grupy osób, które cierpią z powodu sezonowych przeziębień to ten napój jest idealny dla Ciebie. Jego głównym składnikiem jest bez czarny. Badania dowiodły, że roślina ta jest niezwykle bogata w składniki o działaniu przeciwwirusowym. Dzięki niemu wspomożesz odporność i ochronisz się przed ponownym atakiem wirusów.

Napój, na który przepis podamy Ci za moment to nie tylko silny lek, ale również sprzymierzeniec dla osób cierpiących z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Okazuje się, że dzięki stosowaniu preparatu można również pozbyć się stanów zapalnych i wszelkich problemów trawiennych. To zagwarantuje Ci, że już wkrótce staniesz się silniejszy i bardziej odporny na wszelkie choroby! Dlatego już dziś warto włączyć tę roślinę do swojej codziennej diety!

Oto, co musisz przygotować, aby sporządzić lek z bzu

  • 450 ml ekstraktu z czarnego bzu
  • 1 łyżka miodu
  • 4 łyżki soku z cytryny

Bez czarny – Przygotowanie:

Wlej sok z czarnego bzu do garnka, dodaj sok z cytryny i zagotuj. Następnie gotuj przez kolejne 30 minut na wolnym ogniu i odstaw do przestygnięcia. Na koniec dodaj łyżkę miodu i wypij kiedy napój kiedy wciąż jest ciepły. Wówczas rezultaty będą najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *