zmarszczki

Dzięki temu przepisowi można usunąć zmarszczki zaledwie w tydzień!

Starzenie to nieunikniony choć bardzo przykry proces – zwłaszcza dla kobiet. Ciało zaczyna wiotczeć, skutki grawitacji wywierają na nie widoczny wpływ, twarz staje się pokryta zmarszczkami. Dziś przemysł kosmetyczny zarabia miliony złotych rocznie na swoich metodach anty-aging, takich jak botox, wypełnienia hialuronowe, dermabrazja i wiele, wiele innych. Wszystkie te zabiegi kosztują majątek.

zmarszczkiTo smutne, że za zabiegi trzeba płacić tak potężne pieniądze a one i tak nie zawsze przynoszą spodziewane rezultaty. Jest to jeden z powodów, dla których mnóstwo kobiet nie decyduje się na inwazyjne metody leczenia, na poczet naturalnych zabiegów anti-aging na zmarszczki.

Domowy krem przeciwzmarszczkowy, którego przepis tutaj przedstawiamy, może zmniejszyć widoczność zmarszczek i spowolni proces starzenia się poprzez głębokie nawilżanie skóry. Najlepsze jest jednak to, że jest on całkowicie bezpieczny, ponieważ do jego zrobienia potrzebne są tylko naturalne składniki. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry i daje rezultaty już po tygodniu stosowania.

Kolejną zaletą tego kremu na zmarszczki jest to, że jego przygotowanie jest bardzo proste do wykonania.

Oto czego potrzebujesz:

Sposób przygotowania i użycia:

Zacznij od roztopienia wazeliny na małym ogniu. Zajmie Ci to tylko kilka chwil. Następnie zdejmij garnek z wazeliną z ognia i dodaj resztę składników – żółtko, miód i tłuszcz. Mieszaj tak długo aż uzyskasz jednolitą konsystencję. Kiedy to nastąpi odstaw krem na około pięć minut.

Przed użyciem przeprowadź dokładny demakijaż. Umyj i osusz twarz. Nałóż krem i przeprowadź delikatny masaż okrężnymi ruchami. Pozostaw ją przez pół godziny a następnie umyj wacikiem lub ręcznikiem nasączonym wodą mineralną.

Pierwsze efekty będą zauważalne już po tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *