Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Przepis z Biblii! To potężne ziele wyleczy wszystkie Twoje choroby!

Przepis z Biblii – drzewa oliwne, wraz z owocami i liśćmi, były używane jako żywność i medycyna od czasów starożytnych. Liście oliwek mogą być stosowane do leczenia zapalenia płuc, gruźlicy, rzeżączki, zapalenia wątroby typu B, grypy, opryszczki, zapalenia opon mózgowych i wielu innych, ze względu na zawartą w nich substancję aktywną znaną jako oleuropeina.

Ponadto liście oliwek są skuteczne w leczeniu zakażeń, grzybów i bakterii ze względu na silne działanie przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Przepis z Biblii – przepis na herbatę wykorzystujący liście oliwek

Herbata z liści oliwnych pomaga w leczeniu gruźlicy, rzeżączki, zapalenia płuc, zapalenia opon mózgowych, grypy, opryszczki, zespołu przewlekłego zmęczenia, zapalenia wątroby typu B, miażdżycy tętnic, jadłowstrętu, malarii, wrzodów żołądka, błonicy, zakażenia układu moczowego i zapalenia mózgu.

Oto przepis na herbatę

  • 15-20 suszonych liści oliwnych
  • 2-3 dl wrzącej wody

Liście powinny być zbierane wiosną i poddane suszeniu. Następnie należy umieścić je w szklanym słoju i pozostawić w chłodnym i ciemnym miejscu.

Przygotowanie

Weź 15-20 liści i wrzuć je do wrzącej wody. Gotuj przez dziesięć minut. Wyjmij liście i ostudź napar przez kwadrans. Dodaj miód lub cytrynę. Ta herbata poprawia ogólny stan zdrowia. Zaleca się jednak jej spożywanie przez co najmniej kilka tygodni.


1 Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *