Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Walka z zarostem – jak radzić sobie z niechcianym zarostem, sposoby

Walka z zarostem –  ziemniaki to niezwykle pożyteczne warzywa, które powinny znaleźć się w naszej codziennej diecie. Są najbogatszym źródłem skrobi, witamin, minerałów oraz błonnika odpowiadającego za procesy trawienne. Mnóstwo osób uważa błędnie, że ich spożycie powinno być ograniczone, co wynika z licznych nieporozumień. Jesteśmy tutaj po to, aby wyjaśnić te mity. Dziś udowodnimy, że ziemniaki mogą być wykorzystywane jako skuteczna walka z zarostem. Pokażemy Ci jak to zrobić!

Walka z zarostem

Poniższy naturalny kosmetyk przeciwko włosom na twarzy zawiera w sobie ziemniaki, soczewicę, sok z cytryny oraz miód. Zanim przejdziemy do metody usuwania włosów powiedzmy kilka słów o tych składnikach.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Ziemniaki i soczewica – właściwości

Ziemniaki – zmniejszają ryzyko otyłości, śmiertelności, cukrzycy oraz chorób serca. Jedzenie ziemniaków poprawia stan cery, zwiększa energię i obniża wagę.

Soczewica jest bogata w węglowodany, błonnik i jest przy okazji niskokaloryczna. Dostarcza do organizmu molibdenu, kwasu foliowego, tryptofanu, manganu, żelaza, fosforu, miedzi, witaminy B1 oraz porasu. Może też poprawić funkcje układu sercowo-naczyniowego oraz trawienne. Obniża poziom cholesterolu i dają dużego zastrzyku energii.

Jeśli chodzi o sok cytrynowy i miód to prawdopodobnie każdy słyszał o ich nadzwyczajnych właściwościach.

Przepis na usuwanie włosów domowymi sposobami

Składniki

Jedna mała miska z ziemniakami

Jedna mała miska soczewicy

4 łyżeczki soku cytrynowego

1 łyżeczka miodu

Ziemniaki należy obrać i zetrzeć a następnie wycisnąć z nich sok. Soczewicę namoczyć przez noc i rozgnieść rankiem. Wymieszać ją z sokiem ziemniaczanym, dodać miód oraz cytrynę. Zastosować mieszankę na włosy, które chcesz usunąć. Powtarzać procedurę tak długo aż nie uzyskasz spodziewanych efektów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *