Środek na długie włosy

Środek na długie włosy – przepis na szybki porost włosów

Środek na długie włosy – twój stylista prawdopodobnie już niejednokrotnie mówił Ci, że nie istnieje sposób na pobudzenie wzrostu włosów. Wielu ekspertów również to potwierdza. My jednak jesteśmy tutaj, aby udowodnić Ci, że Ci wszyscy ludzie się mylą! Przedstawiamy Wam dobroczynne, starożytne lekarstwo, które stosowane jest już od wieków. To właśnie ono uczyni, że Twoje włosy w końcu zaczną rosnąć jak szalone. Pozbędziesz się również ich siwego odcienia a kondycja fryzury stanie się silna, zdrowa i lśniąca jak przed laty!

Kobiety, które żyją w miejscowości Huangluo myją tym preparatem włosy już od serek lat. Woda jest bogata w przeciwutleniacze, które wzmacniają włosy i stymulują ich wzrost. Po ukończeniu 18 roku życia wszystkie kobiety z Huangluo obcinają swoje długie włosy i zaczynają je myć wodą z… ryżu! Wyniki są imponujące.

Środek na długie włosy – Przepis

Ryż dokładnie umyj, aby pozbyć się z niego wszelkich zanieczyszczeń. Następnie umieść ziarenka w misce i zalej wodą. Pozostaw na około kwadrans od czasu do czasu mieszając. Przecedź ryż i przechowuj pozostałą z niego wodę w temperaturze pokojowej przez jeden dzień. Rozpocznie się proces fermentacji. Umieść wodę w rondelku i zagotuj. Następnie odstaw i wystudź. Dodaj do wody kilka kropli olejki lawendowego lub rozmarynowego i używaj mikstury zamiast szamponu dokładnie, ale delikatnie masując skórę głowy.

Ludzie z Huangluo Village znani są jako społeczeństwo z długimi, mocnymi, zdrowymi i lśniącymi włosami bez żadnych siwych przebarwień. Rekordzistki wśród kobiet mają włosy nawet o długości 1,4 metra! Społeczność ta otrzymała nawet wpis do Księgi Rekordów Guinessa jako ludność z najdłuższymi włosami świata. Ty też możesz spróbować tego remedium. Wyniki z pewnością Cię zadowolą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *