Jak się pozbyć siwych włosów domowymi sposobami

Jak się pozbyć siwych włosów domowymi sposobami – skuteczny środek

Jak się pozbyć siwych włosów domowymi sposobami – współczesny rynek oferuje nam mnóstwo produktów kosmetycznych, które niwelują siwe włosy. W ich składzie jest jednak mnóstwo chemikaliów, które tylko szkodzą strukturze włosów i skórze naszej głowy. Komercyjne środki bywają drażniące i trwale uszkadzają mieszki włosowe.  Efektem tego jest między innymi wypadanie włosów i ich wyraźne zniszczenie.

Jak się pozbyć siwych włosów domowymi sposobami

Nierzadko środki te są również bardzo drogie i mało wydaje przez co tracimy na nie fortunę. Jeśli regularnie stosujesz farby na pokrycie siwych włosów to odstaw je natychmiast i wypróbuj domowego sposobu, który Ci przedstawiamy. Naturalne środki są bezpieczniejsze, nie powodują podrażnień i zapewniają długotrwałe korzyści.

Poniżej znajdziesz przepis na najskuteczniejszy, naturalny środek na siwe włosy. Sprawdź to!

Wykonanie jest bardzo proste i potrzebujesz tylko dwóch składników.

Zacznij od obrania pięciu ziemniaków. Nie potrzebujesz warzyw, ale ich skórek. Umieść je w garnku z wodą i doprowadź mieszaninę do wrzenia. Gotuj przez kolejne pięć minut a następnie zdejmij garnek z ognia i pozostaw mieszaninę do ostygnięcia. Odcedź płyn i przechowuj go w szczelnie zamkniętym pojemniku. Aby poprawić zapach możesz dodać kilka kropel olejku rozmarynowego lub olejku lawendowego w zależności od Twoich preferencji.

Jak używać?

Po umyciu włosów swoim ulubionym szamponem wmasuj w skórę głowy stworzoną mieszaninę. Twoje siwe włosy znikną już po kilku zabiegach!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *