naturalny szampon

Naturalny szampon sprawi, że włosy zaczną rosnąć jak szalone!

Naturalny szampon, czy taki istnieje? Jeżeli cenisz działanie ekologicznych, naturalnych produktów kosmetycznych i lubisz poznawać nowe tajniki pielęgnacyjnego rękodzieła to nasz produkt jest wręcz stworzony dla Ciebie. Znalezienie naturalnego szamponu na półce sklepowej jest tak naprawdę niemożliwe, dlatego też zamiast tracić czas na żmudne poszukiwanie przygotuj go samodzielnie!

naturalny szamponTwoje włosy na pewno docenią brak środków chemicznych, które zawarte są w klasycznych szamponach. To właśnie dzięki temu stymulują się do szybkiego wzrostu.

Soda oczyszczona może być stosowana jako główny składnik wzmacniający strukturę włosa i oczyszczający ją ze wszelkich pozostałości z odżywki lub szamponu. Nadaje zdrowy i lśniący wygląd, czego efekty widać już po pierwszych kilku zastosowaniach. Ty również zmień swoje nawyki i sięgnij po naturalne produkty, a będziesz zaskoczona rezultatem.

Jak zwykle bywa najtrudniejsze są początki. Będziesz musiała przyzwyczaić się, że myjąc włosy naturalnym sposobem na głowie nie pojawi się ogromna ilość trudnej do spłukania piany. Z każdym kolejnym myciem przestanie Ci to jednak przeszkadzać.

Naturalny szampon do włosów z sody oczyszczonej stymulujący wzrost włosów

Aby przygotować szampon potrzebujesz zmieszać jedną część sody z trzema częściami wody (stosunek 1 duża łyżka sody na 1 szklankę wody). Taką mieszankę umieść w małej butelce. Mieszankę nałóż na suche lub mokre włosy zaczynając u nasady. Pozostaw ją na włosach przez trzy minuty a następnie dokładnie spłucz. Jeśli to konieczne czynność powtórz ponownie.

Oczywiście szampon nie będzie się pienił, ponieważ nie ma w nim składników chemicznych, które za to odpowiadają, ale będzie działał dokładnie tak samo jak klasyczny produkt do mycia włosów, z tą różnicą, że nie będzie przesuszał i niszczył włosów.

Ten rewelacyjny szampon naturalnego pochodzenia to doskonały produkt dla wszystkich co pragną pozbyć się chemii ze swoich kosmetyków. Tylko naturalny szampon jest zdrowy dla Twoich włosów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *