banany z miodem i woda

Banany z miodem i wodą na zapalenie oskrzeli i kaszel

Banany z miodem i wodądoskonałą mieszanką na kaszel i zapalenie oskrzeli. Wydaje się nieprawdopodobne, ale taka jest prawa! Wystarczy, że zastosujemy się do poniższego przepisu, a w bardzo szybki sposób pozbędziemy się uciążliwego kaszlu suchego jak i mokrego lub zapalenia oskrzeli, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

banany z miodem i wodaPoniższy przepis ze względu na swoje rewelacyjne właściwości dostarczy naszemu organizmowi wiele wartościowych witamin i minerałów. W zdrowym odżywianiu musimy dostarczać naszemu organizmowi magnez czy potas, a banany są jego skarbnicą. W przepisie znajduje się również miód, który posiada przeciwutleniacze, niezwykle skuteczne narzędzie do zwalczania wolnych rodników. To one są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie czy powstawanie wielu chorób w tym nowotworów.

Przepis składa się tylko z naturalnych produktów, a więc może być podawany dzieciom. Nie powoduje skutków ubocznych, a dodatkowo jest bardzo smaczny.

Jak przygotować przepis na banany z miodem?

Składniki:

Sposób przygotowania:

  1. Obierz banany ze skóry.
  2. Dokładnie rozgnieć banany drewnianą łyżką.
  3. Dodaj wody i dokładnie wymieszaj.
  4. Po około 60 minutach dodaj miód.
  5. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki.

Przyjmowanie:

W ten sposób przygotowana mieszanka powinna bez problemów wystarczyć nam na cały dzień spożywania. Ze względu na krótki termin ważności, całość podziel na 3 równe porcje i przyjmij je w ciągu całego dnia (w trzech równych odstępach czasowych).

Jeżeli objawy nie ustępują, następnego dnia przygotuj ponownie ten naturalny lek. W niektórych przypadkach uciążliwe objawy kaszlu lub zapalenia oskrzeli ustępują po około 5 dniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *