seks bez stosunku

Seks bez stosunku – seks bez ryzyka, rozwiązania

Seks bez stosunku? Wbrew pozorom udany seks bez stosunku jest możliwy. Orgazm osiągnąć można na wiele sposobów. Alternatywą jest nie tylko masturbacja. Warto jest poznać techniki seksualne dzięki którym zapewnisz sobie i partnerowi, partnerce maksimum przyjemności bez penetracji pochwy członkiem.

Seks bez stosunku

Najpopularniejsza alternatywą dla stosunku pochwowego jest masturbacja, względnie seks analny, jednak to nie jedyne sposoby zaspokojenia. Stosunek bez penetracji może być zarówno urozmaiceniem jak i alternatywą. To świetna forma przyjemności bez stresu, obawy o zdrowie i ciążę. Ważne by obydwoje kochankowie akceptowali tę samą formę przyjemności oraz była ona dla nich przyjemna.

Petting

Petting jest formą kontaktu seksualnego. Polega on na pieszczotach narządów płciowych, obejmuje on zarówno seks oralny jak również masturbację. Możliwości doprowadzenia partnera do orgazmu poprzez pieszczoty jest bez liku, można głaskać, ssać, pocierać. Szczególną odmianą pettingu jest necking, gdzie założeniem są pieszczoty wyłącznie na ciele od pasa w górę. Petting może zakrawać o wzajemna masturbację. Polega ona na stymulowaniu sfer erogennych za pomocą rąk. W tym typie mieści się używanie zabawek erotycznych jako wspomagacza.

Seks oralny

Seks oralny to pieszczoty jerzykiem i ustami. Dzieli się on na fellatio kiedy to kobieta pieści ustami członka oraz cunnilingus, gdy mężczyzna stymuluje srom językiem. Do mniej popularnych igraszek należy anilingus. Te pieszczoty polegają na stymulacji odbytu partnera jeżykiem. Dla fanów seksu oralnego dedykowana jest pozycja 69, kiedy partnerzy mogą wzajemnie pieścić się ustami jednocześnie.

Seks hiszpański

Stosunek między piersiami partnerki? Czemu nie, to wyjątkowo podniecająca pieszczota dla mężczyzn, porównywalna z seksem oralnym. Podobnym sposobem zaspokojenia jest stosunek udowy i pachowy. Wyjątkowe doznania zapewnia natelizm, czyli pocieranie członka pomiędzy pośladkami partnerki.

To akt seksualny polegający na pocieraniu penisa między ściśniętymi piersiami partnerki. Podobno ten rodzaj seksu podnieca mężczyzn równie mocno jak seks oralny.

Handjob i footjob

Ten rodzaj pieszczot polega na pobudzeniu penisa ręką partnerki, bądź też stymulacji genitaliów stopami, zwłaszcza palcami stóp. Przykładem może być drażnienie członka w pozycji pomiędzy dużymi placami stóp.

Inne pieszczoty

Wśród innych pieszczot warto wymienić frot oraz trybadyzm, czyli wzajemne ocieranie się narządami płciowymi. Co ważne frot to pieszczoty dwóch mężczyzn, zaś trybadyzm – dwóch kobiet. Na uwagę zasługuje również fisting – penetracja pochwy całą ręką oraz figering – wprowadzenie do pochwy palców i operowanie nimi dotąd, dokąd partnerka nie odczuje orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *