Trening Totally Fit

Trening Totally Fit – Totally Fit MEL B – ćwiczenia na idealną figurę

Trening Totally Fit – czym jest i jak wygląda trening totally fit? To ćwiczenia z Mel B, są one dedykowane osobom rozpoczynającym przygodę z fitness, jak też tym, dla których fitness jest regularnym treningiem aktywności. Zostały opracowane przez Mel B na potrzeby programu odchudzającego. Dzięki tym ćwiczeniom masz szansę ujędrnić ciało i wysmuklić najbardziej newralgiczne jego miejsca.

Trening Totally Fit – idealna figura

Jeśli marzysz o talii osy i doskonale wyrzeźbionych pośladkach z jędrną skórą na piersiach i młodym wyglądem twarzy spróbuj tego treningu. Jest to doskonała alternatywa dla wyczerpujących treningów siłowych. Zestaw ćwiczeń jest bezpieczny, przyjemny i skuteczny zarażeń. Ćwiczenia z byłą Spicetką mają tworzyć połączenie intensywnego wysiłku fizycznego z zabawą i przyjemnością.

Jak mówi sama Mel B to trening dla pań z oponkami. Nie ma w nim znaczenia czy masz dobra kondycję, czy jesteś w szczytowej formie, program ćwiczeń trwa 28 dni. Nie jest to za długo ani tez zbyt krótko. Obejmuje rozgrzewkę, trening brzucha i kolejno ramion oraz pośladków. Na koniec znajdują się w nim ćwiczenia trenujące całe ciało, ABS oraz trening nóg i cardio. Ponadto w tym programie nie brakuje ćwiczeń relaksujących.

Od czego zacząć ćwiczenia

Trening należy zacząć od półgodzinnego joggingu. Można go urozmaicić sprintem. Kolejno w programie znajduje się 10 minutowy trening brzucha. Wykonać go należy kładąc się na plecach ze zgiętymi kolanami i stopami ułożonymi plasku na ziemi. Następnie połóż prawą kostkę na lewym kolanie. Lewym łokciem dotknij prawego kolana.

Powtarzaj ćwiczenie 10 razy i następnie zmień nogę. W sumie trening powinien objąć 100 brzuszków. Dzięki regularnym ćwiczeniom zwiększymy wydolność naszego organizmu do tego stopnia, że 100 brzuszków wykonamy w czasie krótszym niż dwie minuty.

10 minut dla ramion

Pozycją wyjściową dla treningu ramion jest ustawienie się na stojąco w pozycji wyprostowanej trzymając ciężarki w obu rękach. Skieruj łokcie tak, aby znajdowały się na wysokości uszu dbając o rozstaw miedzy nimi nie szerszy jak barki. Kolejno kieruj ciężarki w kierunku do podbródka. Powtarzaj ćwiczenie 15 razy.

Trening na nogi

Ustaw się prosto z nogami rozstawionymi na szerokość barków a następnie podnieś ręce do góry, tak baby było wyprostowane. Wygnij plecy i zrób przysiad uzyskując pozycje siadu na krześle. Ćwiczenie to powtórz minimum 15 razy.

Uzupełnienie treningu

Uzupełnieniem treningu jest odpowiednia dieta. Mel B zaleca by spożywać posiłki cod wie godziny aby uniknąć uczucia głodu. Ponadto produkty spożywcze, potrawy winny być atrakcyjne i smaczne, co za tym idzie nie zawsze muszą być zdrowe.

Propozycją mel B jest omlet z płatkami owsianymi na śniadanie, od którego proponuje kawę i koktajl smoothie. Na obiad za to propozycją są ryby lub kurczak z warzywami. Kolacja to szklanka wody. Posiłki nie powinny być obfite, można je podzielić na niewielkie porcje i spożywać co dwie godziny w małej ilości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *