Liczebne infekcje

Liczebne infekcje – mikstura na eliminowanie infekcji w organizmie

Liczebne infekcje – ten mistrzowska mikstura jest potężnym 100% naturalnym przepisem na leczenie dużej liczby infekcji. Jest to nowoczesna metoda na naturalne radzenie sobie z problemami infekcyjnymi – ma silne działanie przeciwwirusowe, antybakteryjne, przeciwgrzybicze i anty-pasożytnicze.

Liczebne infekcje – w czym tkwi tajemnica mikstury?

Tajemnica tej mikstury tkwi w świeżych składnikach, które mają na celu pobudzenie krążenia krwi dla wprowadzenia detoksykacyjnych składników do krwiobiegu.

 • Czosnek jest dobrze znanym antybiotykiem niszczącym bakterie dodatnie i ujemne. Podczas gdy sztuczne antybiotyki zabijają dobre bakterie, jakich organizm potrzebuje – czosnek tylko zabija złe bakterie – nawet zwiększa poziom zdrowych bakterii. Czosnek jest również potężnym narzędziem do zwalczania przeziębienia, grypy i górnych infekcji dróg oddechowych oraz działa przeciwgrzybiczo.
 • Cebula ma silne właściwości moczopędne, antybiotyczne i przeciwzapalne. Badania wskazały cebulę jako skuteczny środek wykrztuśny, co pomaga w kwestii zakażeń, takich jak przeziębienie, grypa i uporczywy kaszel. Cebula jest również bogata w kwercetynę, która okazała się zapobiegać chorobom serca, zatrzymując cholesterol przed przyklejeniem się do tętnic i płytek krwi przed sklejeniem się i tworzeniem zakrzepów.
 • Chrzan jest naturalnie antybakteryjny i anty-pasożytniczy, stymuluje system immunologiczny. Ma właściwości wykrztuśne, dlatego jest silnym wspomagaczem ziołowym dla Twoich zatok i płuc. Pomaga otworzyć kanały zatokowe i zwiększyć ich krążenie, co zwykle rozpoczyna przeziębienia i grypy.
 • Imbir jest również naturalnie przeciwbakteryjny i wzmacnia układ immunologiczny. Może pomóc w przypadku dolegliwości takich jak: dreszcze, przeziębienie i gorączka.
 • Gorąca papryka może również wspomóc system immunologiczny – działa jako naturalny środek zmniejszający przekrwienie i ma właściwości rozgrzewające, co czyni ją naturalnym lekiem przeciwbólowym.
 • Organiczny surowy niefiltrowany ocet jabłkowy ma wiele niesamowitych właściwości – jest to naturalny środek antyseptyczny i przeciwgrzybiczny, doskonały do ​​trawienia, detoksykacji.

Metoda na naturalne radzenie sobie z problemami infekcyjnymi

 Składniki

Wszystkie składniki muszą być świeże i pozbawione chemii.

 • 1 szczypta świeżego posiekanego czosnku
 • 1 szczypta świeżego posiekanego białego cebuli
 • 1 korzeń imbiru
 • 1 szczypta świeżego tartego korzenia chrzanu
 • 1 szczypta świeżej posiekanej gorącej papryki (cayenne, habanero, serrano, jalapeno, itp.)
 • Organiczny surowy niefiltrowany ocet jabłkowy

Liczebne infekcje – przygotowanie mikstury

Przygotuj wszystkie składniki. Napełnij szklany słoik o ¾ wypełniony równymi częściami posiekanych i tartych składników. Napełnij słoik po szczyt surowym octem jabłkowym. Upewnij się, że składniki są całkowicie zakryte octem jabłkowym. Zamknij słoik i potrząsaj energicznie, aby wszystko mieszać. Przechowuj słoiki w ciemnym miejscu i potrząsaj nimi raz dziennie przez co najmniej 2 tygodnie.

Do codziennego podtrzymywania odporności należy wypić 1-2 uncje, dwa lub więcej razy dziennie. Wystarczy umieścić to w ustach – wypłucz i połknij. Nie rozcieńczaj wodą bo efekt nie będzie tak silny.

Jeśli walczysz z zakażeniem, przyjmuj tonik 5-6 razy dziennie. Może być stosowany w okresie ciąży i jest bezpieczny dla dzieci (należy stosować mniejsze dawki), ponieważ żywność jest całkowicie nietoksyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *